Матюкалась до матері на очах у дітей – бердичівлянку покарано за насильство у сім’ї

Матюкалась до матері на очах у дітей – бердичівлянку покарано за насильство у сім’ї

Матюкалась до матері на очах у дітей – бердичівлянку покарано за насильство у сім’ї

Сьогодні, 12:23

Винесено судове рішення у черговій справі про домашнє насильство. Цього разу за його вчинення покарали штрафом дорослу доньку, яка ображала матір нецензурними словами.

Про це 4 березня поінформувала пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

“Як з’ясувалося в ході судового розгляду, до поліції із усною заявою звернулась бердичівлянка похилого віку – просила вжити заходів до 40-річної дочки, яка протягом тривалого часу влаштовує сварки з рідними та зловживає спиртним. За словами заявниці, вночі 14 січня цього року донька заявилась додому нетверезою та почала кричати й лаятись до усіх, хто був удома. А це матір, неповнолітні дочка та племінник порушниці.

Діти розповіли, що тієї ночі їхня мати й тітка двічі приходила додому. Перший раз була недовго і потім кудись пішла, а за годинку-півтори повернулася вдруге – уже п’яна. Влаштувала скандал, під час якого горлала до усіх, особливо до бабусі, не добираючи слів. І подібні конфлікти бувають у них часто.

  На Житомирщині підлітки пограбували магазин

Сама жінка категорично заперечила свою вину. Сказала, що першого разу прийшла додому узяти гроші на цигарки, пішла до магазину, а за кілька годин і справді повернулась напідпитку. Однак розмовляла та кричала… сама до себе і аж ніяк не до родичів, і нікого з них вона не ображала нецензурними словами. Попри невизнання вини порушницею, у матеріалах справи було чимало інших доказів після оцінки яких суд зробив висновок про повну доведеність її винуватості у правопорушенні, передбаченому частиною 1 статті 173-2 КУпАП (вчинення насильства у сім’ї)”, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до винесеної судом постанови, порушниця має сплатити штраф розміром 170 гривень та 454 гривні судового збору як особа, на яку накладено адміністративне стягнення.