Помилки – Овнам, позитивні емоції – Скорпіонам: гороскоп на 6 березня

Помилки – Овнам, позитивні емоції – Скорпіонам: гороскоп на 6 березня

Помилки – Овнам, позитивні емоції – Скорпіонам: гороскоп на 6 березня

Сьогодні, 08:20

ОВНИ

Постарайтеся не приймати стратегічно важливих рішень і ні з ким не сваритися. Вам необхідно бути дуже уважними, інакше ризикуєте припуститися помилки.

ТЕЛЬЦІ

День потішить вас новими знайомствами, а також цікавими подіями в особистому житті. Але не відкривайте серце першому зустрічному, придивіться краще.

БЛИЗНЮКИ

Ви можете стати заручником якоїсь проблеми. Аби розібратися з нею вам потрібно відпочити, зібратися з думками та з новими силами взятися за справу.

РАКИ

Вам хочеться зробити якомога більше корисного і у вас буде така можливість. А ваші близькі залюбки вам допомагатимуть.

ЛЕВИ

Саме час реалізовувати свої ідеї. Не бійтеся зробити щось не так – дійте.

ДІВИ

Намагайтеся не брати участі в інтригах і виясненнях стосунків, бо можете виявитися крайніми. Діяти слід максимально відкрито, використовуючи чесні методи.

ТЕРЕЗИ

Ви багато говорите, але постійно відкладаєте реалізацію ваших планів.

Ви схильні обдумувати та обговорювати кілька разів одну й ту ж проблему, у той час, коли простіше розібратися з нею.

  У Житомирському районі п'яний водій врізався у паркан. ФОТО

Цей день ідеально для цього підходить.

СКОРПІОНИ

День принесе у ваше життя виключно позитивні емоції. Ви відчуєте себе важливими та потрібними. Захочеться зробити щось корисне і цей порив обов’язково потрібно використовувати.

СТРІЛЬЦІ

Хороший час для любовних побачень. Цього дня ваш партнер може зробити вам пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися.

КОЗЕРОГИ

Ви готові впевнено йти до поставленої мети, долаючи всі можливі труднощі. Цього дня вам пощастить. Головне – не сидіть на місці і тоді у вас обов’язково все вийде.

ВОДОЛІЇ

Ви можете відчути себе психологічно виснаженими, тому саме час добре відпочити. Зараз несприятливий період для нових романів і подорожей. Намагайтеся більше часу проводити з близькими людьми, оскільки вам бракує душевного тепла.

РИБИ

Ваша поведінка може спантеличити навіть тих, хто знає вас не перший рік. Намагайтеся не шокувати людей і не дійте поспіхом.