“Замінить Туреччину”: яка країна може стати рекордно популярною влітку

"Замінить Туреччину": яка країна може стати рекордно популярною влітку

“Замінить Туреччину”: яка країна може стати рекордно популярною влітку

Сьогодні, 14:07

Кіпр відкриється для українських туристів на початку квітня – така новина потішила як туристів, так і представників туристичного ринку.

Поки ж з туристичною метою їхати на Кіпр українці не можуть: країна внесла Україну до так званої “сірої” зони. Це означає, що польоти з України на Кіпр з метою туризму заборонені.

Тим не менше, ситуація з правилами в’їзду може змінитися вже найближчим часом. Річ у тому, що на Кіпрі ще кілька місяців тому склали список з 56 країн, звідки туристи зможуть прилітати без необхідності проходити карантин.

Всі країни зі списку будуть розділені на чотири зони: “зелену”, “помаранчеву”, “червону” і “сіру” в залежності від ситуації з захворюваністю коронавірусом.

Але навіть поки країна не відкрилася, турагенти прогнозують чималий попит на путівки в країну. Деякі в профільних групах навіть пишуть, що вона здатна замінити за популярністю Туреччину і Єгипет.

Чи справді Кіпр замінить Туреччину і Єгипет

  Маск запускает в космос первый частный корабль. Трансляция взлета Crew Dragon.ВІДЕО

Багато туристів вже бували в Туреччині протягом сезону по кілька разів, говорить РБК-Україна заступник директора туроператора “Індіана Тревел” Тетяна Менендес. На її думку, за умови того, що правила в’їзду на Кіпр будуть зрозумілими й стабільними, то попит на кіпрський відпочинок “буде колосальним”.

Кіпр цікавий насамперед непоганим сервісом місцевих готелів, колоритними пейзажами й тим, що це новий європейський напрямок, який відкриється у цьому сезоні для українців. Так вважає фахівець з індивідуального підбору турів Любов Чернега.

“На Кіпр влітку поїдуть чимало українців: я це бачу за кількістю запитів вже сьогодні. Але потрібно дочекатися точних правил в’їзду: зараз прогнозувати будь-що в епоху пандемії вкрай складно”, – говорить вона РБК-Україна.

Водночас вона зазначає, що з бюджету відпочинку Кіпр Єгипет і Туреччину навряд чи замінить.

“Річ у тому, що якісні тури на Кіпр починаються за вартістю від 1000 євро на людину за 5-7 ночей відпочинку. В той самий час навесні в Єгипет можна полетіти удвічі дешевше. Туреччина також пропонує непогані варіанти відпочинку – фінансово більш доступні, ніж Кіпр. Але сам Кіпр – це все-таки Європа, і однозначно інтерес до нього буде величезним“, – вважає фахівець.

  У Житомирі чернігівські поліцаї штрафують працюючі ресторани?

Також вона наголошує, що Кіпр може відкритися саме тоді, коли до Єгипту якраз їздити будуть менше через те, що там стане жарко.

“Тому Кіпр Єгипет не замінить, так навряд чи можна сказати з професійної точки зору“, – каже вона.

На думку директора туристичної компанії “Зевс Тревел” Юлії Тараненко, попит на відпочинок на Кіпрі буде залежати від того, чи відбудеться туристичний сезон в інших європейських країнах. Якщо ні, то конкуренція буде хіба що з Туреччиною.

Анонсовані нові авіарейси

Про те, що напрямок обіцяє стати популярним, можна судити й за розкладом авіарейсів на літній сезон. Доставляти туристів на Кіпр з України сьогодні вже готуються кілька авіакомпаній.