Помічниця глави ЦВК звільнилася після того, як її захейтили за допис про вібратор

Помічниця глави ЦВК звільнилася після того, як її захейтили за допис про вібратор

Помічниця глави ЦВК звільнилася після того, як її захейтили за допис про вібратор

Сьогодні, 09:23

Помічниця очільника Центральної виборчої комісії Анжела Єременко 28 лютого опублікувала у своєму блозі допис про секс-іграшку. Через декілька днів вона повідомила, що звільняється з відомства. Причиною цього стало цькування в мережі, викликане згаданим дописом.

Про це Єременко написала у своєму Facebook-блозі під псевдонімом Bad Mama.

«Я опублікувала пост у своєму блозі під псевдонімом про вібратор та через кілька годин мені написали, що я нікчема. «Засунь його собі в ж*пу», «Почисти пори, потвора», «Докотилися, подаруйте їй бика», — зазначила Єременко.

«А тепер розберімося. Мені 30 років, у мене є дитина, я 6 років веду цей блог, в моїй книзі приблизно 25 сторінок присвячені темі сексу та питанням, чому наше суспільство жінку, яка відкрито говорить про свої бажання, називає повією. Я написала замальовку про поламаний вібратор, і тепер у мене є сотня коментарів про те, яке я днище, тому що я це написала, працюючи в ЦВК», — додала жінка.

  По дорозі зламався автобус Житомир-Овруч, водій іншого транспортного засобу відмовився безкоштовно везти людей. ФОТО

Саме це стало причиною звільнення чиновниці з ЦВК.

«Я звільнилася з ЦВК. По-перше, тому що бути відкритою та жартувати над тим, що я хочу — для мене важливіше за будь-яку посаду, тому ще в понеділок я написала заяву. По-друге, тому що та команда комунікації, яку вдалося побудувати, повинна продовжити свою справу, не піддаючись ризикам нових вкидань та атак, а через мене це робити дуже легко»,
— пояснила вона причини свого рішення.

28 лютого Єременко у своєму блозі під псевдонімом Bad Mama опублікувала допис, в якому вона розповіла, що секс-іграшка, яку їй подарували на День Закоханих, виявилася несправною.

Під постом чиновницю почали критикувати: «Ви серйозно? Радник ЦВК? *** понабирали за оголошенням. Може, вам варто поміняти роботу, поки не зажадали поміняти», «Україна, це нормально, радниця голови Центральної виборчої комісії навіть поняття не має, наскільки вона примітивна, якби в нормальній країні будь-яка чиновниця дозволила б хоча б частку таких висловлювань, на наступний день вона б вже не працювала».