Житомирянка розповіла про ковідну хворобу, та як лікарям в поліклініках байдуже до всього

Житомирянка розповіла про ковідну хворобу, та як лікарям в поліклініках байдуже до всього

Житомирянка розповіла про ковідну хворобу, та як лікарям в поліклініках байдуже до всього

Сьогодні, 17:19

Житомирянка Марія Маслюківська в соцмережі розповіла про свою захворюваність на коронавірус та похід зі здачею аналізів до місцевої поліклініки. А також, байдужість лікарів і 50 грн за направлення.

“Мої COVID-19, пневмонії з ураженням. Та чому карантин триватиме вічно!

28 лютого все почалося з незначної температури та ломоти! Сиджу вдома і п’ю чай! Вівторок уже маю 38.5 і жахливий стан, звісно ж телефоную до лікаря питаю інструкцій та отримую відповідь втрапити на прийом (шукаю талон, звісно ж їх немає). У середу лікар радить звертатися в ізолятор, (це та сама лікарня на бердичівській тільки захід з двору, там доречі температуру ніхто не перевіряє і ніякого екстренного режиму немає! Заходять усі, кого не пустили з головних дверей і ідуть куди їм треба, бо прохід в лікарню звідти вільний. Ну і «як має ж бути» з ізолятору) приходжу туди, година в черзі з купую заражених людей і маю відповідь, що легені чисті і треба мені еспрес-тест (якого немає у них) – далі відправляють до терапевта за направленням на плр тест! Кажу, що маю всі ознаки і температуру, і можливо не варто мені іти на прийом, на що тримаю відповідь: «ми перехворіли вже, не хвилюйся». Пішла. Медсестра повідомила, що на принтері закінчилася фарба і моє направлення нічим надрукуватися і сидіти мені тут довго!!! (Весь цей час у кабінеті є ще хворі і повторюсь у мене 38 і підозра на ковід) Даю 50 грн – фарба звісно ж з’являється! Друкуємо – ніяких інструкцій щодо здачі не отримую!

  Через вікно у сухомлинівському "проваллі" знову нічого не видно. ФОТО

На наступний день здаю – у четвер забираю негативний результат! У мене і доти 38 і ніяких інструкцій! У п’яницю я знову у терапевта – слухають, нічого не чути, легені, чисті, на аналізи іти не треба! Ну і взагалі у нас тут 6 березня, а це вже майже 8-е і у нас весело, а ти своєю кислою пикою псуєш свято. Лікування – антибіотики …… і все!

У той же день (6 день температури) одразу після сімейного лікаря звертаюся у Медібор і отримую направлення на всі можливі аналізи на кт легень! Субота – обід отримую жахливі показники з червоними великими літерами аналізів та КТ легень з ковідним ураженням на 20% !!!! Лікування отримую та по трохи одужую! (Скоро здаватиму тест, уже платний, на який до речі є купа інструкцій, щодо здачі. Чомусь на безкоштовний таких інструкцій не було)
Отака система, нібито реформована, нібито працююча, але головне тут слово – нібито!!!

Телевізор та усі новинні платформи кричать не зволікати та звертатися до лікарів, а лікарі походу іншої думки на те все! І поки з ізолятора можна зайти з температурою до будь-якого лікаря – все буде тільки гірше! І зона буде не «червоною», а «яскраво-багряною» бо це все не працює“, – наголосила Марія Маслюківська.

Житомирянка розповіла про ковідну хворобу, та як лікарям в поліклініках байдуже до всього
  У Житомирській ОДА розповіли, на скільки в області медзаклади забезпечені киснем