У селищі на Житомирщині побились сусідки

У селищі на Житомирщині побились сусідки

У селищі на Житомирщині побились сусідки

Сьогодні, 12:40

Поліцейські Житомирського районному управлінні поліції упродовж періоду з 6 по 8 березня зареєстрували 5 фактів спричинення тілесних ушкоджень унаслідок конфліктів між місцевими жителями. У двох випадках потерпілими є літні жінки.

Про це 9 березня інформує пресслужба ГУНП в Житомирській області.

“Так, 8 березня до Житомирського районного управління поліції звернулася 64-річна жителька селища Черняхова, яка поскаржилась на рукоприкладство збоку своєї сусідки. Під час з’ясування обставин на місці події правоохоронці встановили, що жінки не зійшлися у питанні виховання дітей. З цього приводу між ними виникла суперечка, а коли аргументи закінчилися, 38-річна сусідка вдалася до застосування сили відносно старшої жінки”, – йдеться у повідомленні.

Своєрідно «привітав» 81-річну житомирянку її 19-річний онук. Будучи напідпитку, він затіяв сварку з бабусею. Правильність власної думки молодик довів кулаками, спричинивши літній жінці тілесні ушкодження. Пенсіонерка звернулася за допомогою до поліції.

Наразі за цими і ще трьома подібними фактами розпочато досудове слідство та тривають необхідні експертизи з визначення ступеню завданих потерпілим тілесних ушкоджень. Попередня правова кваліфікація зареєстрованих подій – ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) КК України.

  У Житомирській області очікується злива

Поліція закликає громадян вирішувати свої конфлікти мирним шляхом, а спірні питання – у цивілізований спосіб через звернення у відповідні інстанції. Застосування сили до опонентів – це кримінальне діяння, за яке чинним законодавством передбачено відповідне покарання.