Чому дістав лопатою по голові – свідчення потерпілого під час суду в Бердичеві

Чому дістав лопатою по голові – свідчення потерпілого під час суду в Бердичеві

Чому дістав лопатою по голові – свідчення потерпілого під час суду в Бердичеві

Сьогодні, 15:29

Суд продовжує розбиратися в обставинах справи про нанесення 43-річному бердичівлянину тяжких тілесних ушкоджень лопатою, яке мало місце у липні 2019 року на площі Соборній.

Про це інформує пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.

“На минулому засіданні допитали 25-річного обвинуваченого, який розповів, що тієї ночі він із двома товаришами розпивав неподалік будинку на Соборній спиртне та порушував громадський порядок. Співмешканка потерпілого зробила молодикам зауваження і підійшла до них одразу із лопатою, якою невдовзі начебто вдарила обвинуваченого. Той лопату відібрав та наніс нею один удар у голову чоловіку жінки, який також вийшов із будинку і, як подумав парубок, збирався його побити. Тож за словами обвинуваченого, він лише оборонявся, а не навмисно наносив тілесні ушкодження.

Потерпілий пам’ятає про події тієї ночі небагато. Сказав, що тоді його співмешканка, яка прийшла із вечірньої робочої зміни, вирішила піти до «нічника» під їхнім будинком по продукти до 14-річчя онучки, яке мали святкувати наступного дня. І цю ж онучку узяла із собою. Хвилин через десять чоловік почув жінчин та дитячий крики, на які й вийшов надвір. До молодиків не наближався, а гукнув дружині, аби поверталась додому. Коли та із дитиною підійшла до нього, усі втрьох почали йти до свого будинку. Потім почув якийсь шурхіт, озирнувся та відчув біль у голові, від якого потемніло перед очима, а чим саме йому дісталось, роздивитися не встиг. Потерпілий сказав, що не знає, чому обвинувачений ударив його, адже перед тим вони не те, що не конфліктували, а й навіть словом не обмовились! Також повідомив, що збитки йому відшкодовано, і він не наполягає на позбавленні кривдника волі у разі визнання його винним”, – йдеться у повідомленні.

  Посміхніться! ТЕРРОРИСТЫ - КАБУЛИСТАН Черный юмор Bad Kings. ВІДЕО

Відповідь на питання, звідки ж взялася серед ночі на місці події лопата, повідомила співмешканка потерпілого чоловіка. За її словами, вона зробила зауваження шумній компанії іще, коли поверталась додому з роботи. Десь за годину вийшла з онукою до магазину, а молодики, побачивши їх, стали чинити перешкоди й чіплятися до дівчинки. Щоб захистити малу, бабуся побігла до подвір’я свого будинку, бо знала, що там на квітнику завжди стоїть лопата. Розмахувала нею, аби хлопці дали їм пройти, зазначила свідок. Потім обвинувачений вихопив у неї це знаряддя та кудись відбіг, а вона із онучкою відновила шлях додому. Назустріч уже нагодився чоловік, разом вони майже дійшли до будинку і раптом обвинувачений вибіг з-за магазину, замахнувся та вдарив чоловіка металевою частиною лопати прямо по голові – так змалювала ту ситуацію свідок.

Сторони по справі вирішили, що почуто уже достатньо обставин, тож необхідності викликати до суду інших свідків немає. Під час наступного засідання, що має відбутися наприкінці березня, заплановано перейти до вивчення письмових матеріалів.