Понад 400 житомирян знаходяться під наглядом правоохоронців через домашнє насильство

Понад 400 житомирян знаходяться під наглядом правоохоронців через домашнє насильство

Понад 400 житомирян знаходяться під наглядом правоохоронців через домашнє насильство

Сьогодні, 16:25

З початку року працівники Житомирського районного управління поліції склали 185 адміністративних протоколів за фактами домашнього насильства. Обліки поліції поповнились понад сотнею осіб, переважна більшість з них – чоловіки.

Про це повідомляють у ГУ Національної поліції у Житомирській області.

“Нещодавно рішенням суду за поданням правоохоронців до адміністративної відповідальності притягнуто 36-річного житомирянина. Чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, систематично вдавався до психологічного насильства у своїй родині. Не витримавши такої ситуації, дружина звернулася за допомогою до поліцейських. Наразі за свої діяння порушник зобов’язаний сплатити штраф. Окрім того, відтепер він зарахований на профілактичний облік поліції, а значить перебуватиме під наглядом правоохоронців і до нього застосовуватимуться превентивні заходи поліції для запобігання домашній тиранії”, – повідомляють правоохоронці.

“Проведення заходів щодо протидії насильства у сім’ях – один з пріоритетних напрямків профілактичної роботи поліцейських відділу превенції. Правоохоронці постійно працюють з родинами, які хоча б раз зіштовхнулися з подібними проблемами, – зазначає заступник начальника Житомирського районного управління поліції Володимир Богдан, – Варто сказати, що загалом на профілактичному обліку перебуває 406 житомирян, які протягом року притягувалися до адміністративної відповідальності за скоєння насильства у сім’ях. Всупереч загальноприйнятій думці, до правопорушень такого типу причетні не лише чоловіки, на обліку за скоєння сімейного дебошу наразі перебувають 34 жінки”

  Погода на 16-19 липня: спека повільно залишатиме Україну

З початку року поліцейські обласного центру склали 185 адміністративних протоколи за скоєння насильства у сім’ях і винесли 108 термінових заборонних приписів кривдникам для негайного припинення протиправних діянь. На профілактичний облік правоохоронців за цей період потрапили 117 осіб, 10 з яких – жінки.