Українцям не варто розраховувати на подорожі в Європу в цьому році, – експерт

Українцям не варто розраховувати на подорожі в Європу в цьому році, - експерт

Українцям не варто розраховувати на подорожі в Європу в цьому році, – експерт

Сьогодні, 11:19

Українським туристам не варто розраховувати на подорожі в Європу в цьому році. Туристичний ринок більш орієнтується на Туреччину.

Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна “Свобода не для всіх. Чи зможуть українці подорожувати по ковід-паспортам”.

Віце-президент Української асоціації туристичних агентств Максим Дереза ​​зазначив, що напрямок Туреччини може скласти до 80-90% від загального потоку відпочивальників.

“Туристичний ринок України не чекає Європу в цьому році, більше орієнтується на Туреччину, яка може скласти до 80-90% від загального потоку туристів. Решта – Болгарія, Хорватія, Чорногорія, Єгипет, Грузія і т.д.”, – зазначив експерт.

За його прогнозами, цей сезон все одно пройде під знаком пандемії, і країни будуть відкривати свої кордони дуже обережно і не для всіх відразу.

Ті країни, які вже зараз відкриті – ось на них і варто розраховувати, вони вже працювали минулого року, сплеску заражень не було, можна запускатися знову“, – пояснив Дереза.

  У Верховній Раді вже 60 депутатів з коронавірусом

Однак багато авіакомпаній вже активно продають квитки і в країни західної Європи.

У компанії Azur Air РБК-Україна розповіли, що сподіваються, що проблему з обмеженнями на в’їзд вдасться вирішити до кінця квітня. Але якщо ні, то пасажиру запропонують іншу, більш пізню дату або компенсацію коштів за квиток.