На житомирському стадіоні “Полісся” усувають недоліки, на які вказали в УАФ

На житомирському стадіоні "Полісся" усувають недоліки, на які вказали в УАФ

На житомирському стадіоні “Полісся” усувають недоліки, на які вказали в УАФ

Сьогодні, 15:50

Житомирська ОДА подала документи до державної архітектурно-будівельної інспекції для введення в експлуатацію стадіону «Полісся».

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час брифінгу.

«4 березня було отримано позитивний експертний висновок і документи було направлено до ДАБІ. Вчора (9 березня) я мав розмову з очільником ДАБІ Сергієм Володимировичем Галіциним та попросив максимального сприяння в отриманні позитивного висновку інспекції. Це дасть нам можливість 26 березня зіграти перший домашній матч на стадіоні «Полісся», – заявив голова Житомирської ОДА.

Представники Української асоціації футболу висловили ряд зауважень до стадіону, тому зараз відбуваються роботи з усунення недоліків.

«На стадіоні проводяться додаткові роботи і виправляються недоліки, на які нам вказала Українська асоціація футболу. Тобто, встановлюється відеонагляд, підключаються електромережі, будівельні роботи в принципі закінчені, виправляються помилки попередніх черг. Вчора я мав розмову з міським головою Сергієм Івановичем Сухомлиним і наразі на стадіоні також оновлюються роздягальні, замовлено лави запасних для футбольних команд, роботи ведуться, роботи не припиняються. Маємо величезну надію, що ДАБІ дасть нам позитивний висновок, зауваження УАФ будуть усунені і ми зможемо проводити домашні матчі на стадіоні «Полісся», – додав Віталій Бунечко.

  До середини літа в Україні зміниться ціна на цукор, - прогноз