Доба в ООС: 4 обстріли, поранено українського військового

Доба в ООС: 4 обстріли, поранено українського військового

Доба в ООС: 4 обстріли, поранено українського військового

Сьогодні, 08:58

Сепаратисти провокують українських військових відкривати вогонь у відповідь, щоб потім звинуватити їх в обстрілі населених пунктів.

За добу, 11 березня, на Донбасі сепаратисти чотири рази порушили режим припинення вогню. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС в п’ятницю, 12 березня.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання Схід біля Піщевика противник відкривав вогонь в бік наших позицій з автоматичних станкових гранатометів, а поблизу Талаківки – зі стрілецької зброї.

Сепаратисти також обстріляли позиції українських захисників неподалік Новозванівки в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання Північ, використовуючи гранатомети різних систем і стрілецьку зброю.

“Внаслідок ворожого вогню один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав осколкове поранення. Стан його здоров’я – задовільний. Бійця доставили до лікувального закладу, де йому надають необхідну медичну допомогу”, – сказано в повідомленні.

На дії сепаратистів українські військові дали адекватну відповідь. Стосовно дій сепаратистів повідомили представників ОБСЄ через українську сторону СЦКК.

“Метою дій окупантів, як і в попередні дні, було провокування Збройних Сил України на відкриття вогню у відповідь і подальшого звинувачення в обстрілі населених пунктів і об’єктів цивільної інфраструктури тимчасово окупованих територій”, – наголосили в штабі.

  Лікар розповів, чим категорично не можна снідати: забудьте назавжди

Зокрема, сепаратисти здійснили низку провокацій в районі Золотого-4 і Новозванівки в Луганській області, спрямованих на реалізацію чергового інформаційного кейса антиукраїнської спрямованості. В результаті була створена штучна напруженість навколо ділянки розведення в Золотому, в рамках якої сепаратисти вже другий місяць поспіль проводять роботи невизначеного характеру, що відзначає СММ ОБСЄ.

У свою чергу ЗСУ дотримуються досягнутих домовленостей про припинення вогню і послідовні у виконанні взятих на себе зобов’язань.

З початку поточної доби на Донбасі зафіксували одне порушення режиму припинення вогню. Поблизу Пісків сепаратисти відкривали провокаційний вогонь зі стрілецької зброї.