Жителі Житомирщини скаржаться на водія-хама на маршруті “Андрушівка-Лісівка”

Жителі Житомирщини скаржаться на водія-хама на маршруті "Андрушівка-Лісівка"

Жителі Житомирщини скаржаться на водія-хама на маршруті “Андрушівка-Лісівка”

Сьогодні, 13:27

Не вперше жителі Житомирщини скаржаться на хамовитих водіїв, і , на жаль, їх таких багато.

Так, про водія-крикуна у соцмережі розповіла Анна Августович.

Сьогодні (11 березня) стала свідком досить не приємної ситуації, коли в автобусі Андрушівка – Лісівка на 17:45, водій відмовився брати гроші в дівчини, бо купюра була надірвана. Поводив він себе дуже хамовито і кричав на дівчину. А після того, як вона жінка-пасажирка за неї вступилася почав волати і на неї. Пізніше сварився з усім автобусом. Сварка продовжувалась навіть після того, як інша пасажирка замінила надірвану купюру. Знаю, що це не перша така ситуація з цим водієм. Бо сама ж була в такій ситуації недавно. Він вступає в конфлікт з пасажирами з любої причини і нажив собі погану славу. На жаль, не маю контактів дирекції, щоб передати дану інформацію, але вірю в силу фейсбук. (Фото водія також немаю, адже фотографувати людину без її дозволу не можна). Завчасно дякую”, – написала жінка.

  У Житомирі визначили переможців премії імені Івана Огієнка у п’яти номінаціях. ФОТО

Що коментують:

Якщо людина хамить, і свариться з усім автобусом його не тільки фотографувати ,а знімати на відео потрібно. Він працює з людьми і має бути адекватним і ввічливим.

У меня тоже была похожая ситуация, только с мелочью, когда только переставали брать 25 коп. Настроение испорчено на целый день, но я дозвонилась к дирекции и какая была реакция? Никакой!

Це мабуть вже відомий Валентин….знаю що він не тільки сваритись вміє а одного разу навіть бився з пенсіонерками…..