Рік пандемії COVID-19: чому зараз заражаються ті, хто не хворів до цього

Рік пандемії COVID-19: чому зараз заражаються ті, хто не хворів до цього

Рік пандемії COVID-19: чому зараз заражаються ті, хто не хворів до цього

Сьогодні, 09:48

В Україні з кожним днем збільшується статистика хворих на коронавірус. Багато людей, які не хворіли протягом року, саме зараз заражаються. Це відбувається через швидку мутацію COVID-19 і абсолютну безпорадність протиепідемічних заходів.

Такої думки дотримується київський інфекціоніст Євген Дубровський. Свою точку зору він описав на Facebook.

Медик зазначив, що минув рік з початку пандемії та багато зрозуміли, що вона дуже серйозна і поки немає надій на її швидке завершення. Дубровський вважає, що зараз багато людей заражаються через швидку мутацію коронавірусу і нових штамів. Лікар зазначає, що, судячи з усього перехворіють всі.

“Швидше за все через успішну мутацію вірусу і абсолютну безпорадність протиепідемічних заходів. Ні контроль на кордонах (найважливіше), ні карантини, ні індивідуальні засоби захисту не здатні зупинити коронавірус. Навіть грип зник у цьому році. Що досить дивно. А ковід – ні. І схоже, що перехворіють всі. За винятком тих, у кого приголомшливий імунітет або природна несприйнятливість до такого роду вірусів”
, – зазначив Дубровський.

  На Житомирщині археологи знайшли понад сто срібних денаріїв ІІ-ІІІ століття

За словами лікаря, незабаром у людей з’явиться імунітет до вірусу, захисту вистачить на рік.

“Життя не в стерильних умовах, не в ізоляції від цього живого світу. З’явився новий вірус, скоро у більшості з’явиться й імунітет до нього. Величезна маса перехворівших цьому прекрасне підтвердження. Їм вже легше. Боятися і переживати більше не треба. За нашими спостереженнями й отриманими даними – захисту на рік вистачає. А далі життя покаже“, – пише доктор.

Також Дубровський закликає українців ні в якому разі не панікувати, а радіти, що вірус зробив нас ще сильніше.