Слухачі NewDay FM можуть сміливо конкурувати із гравцями «Що? Де? Коли?»

Слухачі NewDay FM можуть сміливо конкурувати із гравцями «Що? Де? Коли?»

Слухачі NewDay FM можуть сміливо конкурувати із гравцями «Що? Де? Коли?»

Сьогодні, 13:42

Слухачі хвилі NewDay FM (Коростень 100,6 FM, Малин 90,2 FM) мають енциклопедичні знання та в курсі, в який дитсадок ходив Олег Винник. Окрім цього, насолоджуються крутою музикою та знають новини свого краю, а в «Шоу рекордсменів» ще й виграють суперпризи. Олег Любишкін – професійний ведучий та головний редактор радіо – розкрив головні секрети роботи команди NewDay FM.

Серед переваг радіо NewDay FM Олег Любишкін називає колектив, який постійно вдосконалюється, відмінне орієнтування на місцевості, впізнаваність в ефірі та потужний інформаційно-новинний контент.

Слухачі NewDay FM можуть сміливо конкурувати із гравцями «Що? Де? Коли?»

«Такої кількості натхненно працюючих зірок, відомих ведучих, журналістів та техніків не має жоден із обласних медійних колективів. Ми – свої для слухача у Коростені, Малині, Овручі, Олевську, Ємільчино, Черняхові та інших населених пунктах. В онлайн ми також лунаємо (на сайті newday.org.ua), і у майбутньому плануємо вийти на рівень кращої комерційної радіостанції у своєму сегменті», – переконаний головред.

  В Україні 14277 нових випадків COVID-19, на Житомирщині 420 нових випадків

Близько 20 років Олег Любишкін працює радіоведучим, і вже четвертий рік – на NewDay FM. Щоб більше розповісти слухачеві, пояснити будь-яке явище у світі культури, музики, політики чи економіки, ведучий ефіру постійно знаходиться в контакті із експертами, економістами та політиками України та світу. Сьогодні соцмережі та розвинуті комунікації дають таку можливість.

«Ми вже входимо в ефір такими: гарними, позитивними, рідними, довгоочікуваними, коханими та бажаними. Все інше ви знаєте з роману братів Вайнерів «Єра милосердя», де головний герой казав: знайди тему яка подобається співрозмовнику, будь уважним до нього, посміхайся, врешті решт сподобайся йому та говори про нього самого із зацікавленням», – ділиться секретами Любишкін.

На NewDay FM Любишкін є ведучим вечірнього «Шоу рекордсменів» – розважальної, просвітницької та ігрової прогарами з нестандартним гумором та оригінальними розіграшами. Партнер шоу – мережа АЗК UPG. У шоу ведучі говорять про все, що здається складним та незрозумілим, але зрозумілою мовою. А постійні гравці та переможці розіграшів вже можуть конкурувати зі знавцями програми «Що? Де? Коли?»

  За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 8 смертей від коронавірусу

«Ось ви знаєте, яку назву мав дитячий садок, до якого ходив Олег Винник? А наші слухачі вже знають! А що ви можете сказати про «лимони» у космосі, та «вареники» у виробництві одягу на фабриках півночі Італії? А вони можуть, і більше того, користуються цими знаннями у побуті, навчають інших», – розповідає ведучий ефіру.

Радіоведучий не має віку, лише досвід, що є мірилом його майстерності, переконаний Олег Любишкін: «Сама робота радіоведучих нескладна. Просто років 20-30-40 треба цього вчитись. В прямому ефірі кожен день, без вихідних, відпускних і святкових. І згадувати, які артисти зростали разом із тобою, мужніли, гладшали, робили пластику та вкотре організовували останні гастролі (сміється – ред.)»

Після роботи важливо відновлювати сили, але попри все, каже ведучий, його завжди тягне на роботу, на ефір, до людей, бо так вже склалось історично: нібито і поїли, і попили, і всі кісточки перемили, а все одно хочеться по-го-во-ри-ти.

Автор статті: Надія Маєвська