У Житомирській області перевищений рівень госпіталізацій хворих на Covid

У Житомирській області перевищений рівень госпіталізацій хворих на Covid

У Житомирській області перевищений рівень госпіталізацій хворих на Covid

Сьогодні, 11:42

Міністерство України оновило показники регіонів по коронавірусу. У Києві та ще семи областях перевищено рівень госпіталізацій.

Про це свідчать дані МОЗ.

Так, у Києві показник госпіталізацій становить 73,7 на 100 тисяч населення при нормі 60. Також цей показник перевищено в Івано-Франківській (130,5), Вінницькій (121,2), Чернівецькій (89,1), Житомирській (87,6), Закарпатській (87,3), Миколаївській (77,4) та Хмельницькій (66,6) областях.

При цьому станом на 12 березня в “червоній” зоні карантину залишаються чотири області – Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька.

У “помаранчевої” зоні 10 регіонів – Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька і Черкаська області.

Інші області залишаються “жовтими” – Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області.

Відзначимо, в Україні з 24 лютого діє адаптивний карантин. Всі регіони розділені на зони. У “червоній” зоні діють найбільш жорсткі обмеження, “помаранчева” – зона ризику, “жовта” – загальні обмеження, а “зелена” дозволяє пом’якшити карантин.

  Поки всі сиділи на карантині без грошей, у старост ОТГ в Житомирській області зростали зарплати