У Житомирі з’явився новий Мюнхаузен

У Житомирі з’явився новий Мюнхаузен

У Житомирі з’явився новий Мюнхаузен

Сьогодні, 12:35

Брифінг, який влаштував голова Житомирської ОДА для журналістів місцевих ЗМІ, проводився у режимі «онлайн» і у цьому нічого дивного не було. Адже, що не кажи, а Житомир і область в цілому сьогодні перебувають у «червоній зоні», де обмеження щодо сукупного перебування людей діють дуже суворі.

У Житомирі з’явився новий Мюнхаузен

Але поява житомирського губернатора перед журналістами викликала неабиякий інтерес, бо востаннє губернатор із представниками ЗМІ спілкувався у «Ракушці» ще влітку минулого року. Найбільший інтерес становила сама тема брифінгу Віталія Бунечка. Очікувалось, що найбільше уваги він приділить темі третьої «хвилі» наступу COVIT -19, а також детально обгрунтує, чому саме Житомирщина, а не м. Київ чи, наприклад, сусідня Вінницька область, серед перших в Україні потрапила у «червону зону».

Але губернатор на початку брифінгу оголосив про те, що розповідатиме про «Велике будівництво»у 2021-му році. Віталій Іванович зауважив, що «на цей рік для будівництва 16-ти об’єктів заплановано витратити 177 мільйонів гривень». Назвати об’єкти, які заплановані у межах проекту «Велике будівництво», можна досить умовно. Адже, як такого , будівництва, не передбачається. Хіба лише добудова музейного комплексу родини Косачів у м. Новограді-Волинському може претендувати на справді велике будівництво. Але, увага, будівництво ще не розпочиналося, але губернатор вже сповістив, що «за нашими планами воно буде завершене у 2021-му році». Жителі м. Новограда – Волинського, які слідкували за виступом «губера» на сторінці Фейсбуку, одразу визначили діагноз виступу Віталія Бунечка, який можна кваліфікувати лише одним словом – словоблудіє. Адже як ведуться роботи на об’єктах «Великого будівництва», звягельчани знають. Одного мосту у селі Чижівка для них вистачило, щоб при згадці про «Велике будівництво» настрій у людей остаточно зіпсувався. Щодо Новограда –Волинського, то громада цього міста, так само, як і жителі тепер вже великого району, сподівалася, що до числа «Великого будівництва» потрапить і корпус районної лікарні, який будується вже десять років, а кінця й краю його завершення не видно. Проте губернатор 10 березня 2021-го року сказав, що під «Велике будівництво» потрапили корпуси обласного онкологічного диспансера та обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського, а також протитуберкульозна лікарня у с. Гуйва. «Велике будівництво» у 2021-му році зачепить і два плавальних басейни на Житомирщині. Перший і найголовніший басейн «Авангард», що знаходиться поряд із Центральним стадіоном «Полісся», після реконструкції, яка відбувалася у ньому років з п’ять тому, тепер потрапив у розряд «Великого будівництва». Ще один плавальний басейн у ході «Великого будівництва» з’явиться і у Бердичеві. Щоправда губернатор так сміливо і впевнено, як щодо музею Лесі Українки у Звягелі, термінів завершення будівництва басейну у Бердичеві не прогнозував.

У Житомирі з’явився новий Мюнхаузен
  Поліцейські розшукали чотирьох дітей, але досі невідоме місце знаходження жительки Овруцького району

Стосовно прогнозів, то їх зробити неважко. Адже неважко передбачити, що завершення будівництва Магістрату у Житомирі вже зовсім близько і у 2021-му році туди нарешті має переселитися частина краєзнавчого музею, До речі, ремонт Магістрату було розпочате ще у 2008 році і остаточна дата його завершення неодноразово відкладалася. Чи буде продовжено таку сумну традицію у 2021-му році, чи вже НАРЕШТІ…

До речі, губернатор під час брифінгу зауважив, що всі належні документи для прийняття в експлуатацію стадіону «Полісся» передані у Центральний офіс ДАБІ України і 26 березня матч чемпіонату України з футболу за участі житомирського «Полісся» має відбутися на оновленій арені. Сьогодні , коли рівень вкладених у ремонт Центрального стадіону у Житомирі вже давно перевалив за 150 мільйонів гривень, спортивна громадськість країни несподівано помітила, що у Тернополі за такі ж гроші і всього за три роки зуміли збудувати красень-стадіон справді європейського рівня. Тож не дивно, що фінал Кубка України з футболу у травні 2021-го року проведуть не у Житомирі, а саме у Тернополі. І це – справжній показник «Великого будівництва», а не його бурхлива імітаціяу вигляді «завершення ремонтів».

  Житомирянка віддала шахраям понад 70 тис грн

Загалом настрій губернатора Віталія Бунечка під час брифінгу 10 березня 2021 року був оптимістично-бадьорим. Все виглядало так, що об’єкти «Великого будівництва» у 2021-му році будуть вчасно завершені і довгобудів на Житомирщині більше не залишиться. Проте, яким би бравурним тоном не сповіщав голова Житомирської ОДА про задуми та плани, охочих повірити у їх реалістичність сьогодні дуже мало. Не секрет, що сьогодні наш житомирський губернатор під час брифінгів чи виступів перед журналістами виглядає швидше, як знаменитий літературний мрійник і фантазер. Саме так, як той самий Мюнхаузен.

Автор статті: Сидір Ковпак