У Житомирі поліцейські викрили 42-річну жінку у крадіжках з супермаркету

У Житомирі поліцейські викрили 42-річну жінку у крадіжках з супермаркету

У Житомирі поліцейські викрили 42-річну жінку у крадіжках з супермаркету

Сьогодні, 10:50

Оперативники Житомирського районного управління поліції встановили причетність 42-річної містянки до низки крадіжок товарів в одному з супермаркетів обласного центра. Загалом своїми закупами жінка завдала власникам маркету близько двох з половиною тисяч гривень збитку.

Про це 12 березня інформує пресслужба ГУНП в Житомирській області.

“Днями до Житомирського районного управління поліції звернулися представники адміністрації одного з супермаркетів міста, які повідомили про крадіжки. У результаті проведених розшукових заходів оперативники встановили особу жінки, причетної до діяння. Нею виявилася 42-річна містянка“, – розповіли у поліції.

Прогулюючись між товарними рядами, жінка з виглядом звичайного покупця складала продукти до візочка. Проте частину «покупок» згодом ховала у сумку, а на касі розрахувалася лише за товари у візку. Ці її діяння і зафіксували камери відеонагляду.

Виявилося, що у такий спосіб жінка тричі з початку року «купувала» продукти харчування, алкоголь та побутову хімію. Власникам маркету такі її закупи вартували близько 2500 гривень.

  Володимир Литвин: ЗА «РЕФОРМАМИ» ДЕДАЛІ БІЛЬШЕ ЗАНЕПАДАЄ СЕЛО

Нагадуємо, що відповідно до ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України таємне викрадення чужого майна карається від штрафу до обмеження волі терміном до 5 років. Якщо ж подібні дії вчинялись повторно, то покарання – позбавлення волі.