Молоду житомирянку обманули у відомій приватній клініці і видурили у неї тисячі гривень?

Молоду житомирянку обманули у відомій приватній клініці і видурили у неї тисячі гривень?

Молоду житомирянку обманули у відомій приватній клініці і видурили у неї тисячі гривень?

Сьогодні, 11:49

Житомирянка Надія Житинська стверджує, що їй поставили декілька неіснуючих діагнозів у відомій житомирській приватній клініці і видурили на лікування більше 5 тисяч гривень:

Молоду житомирянку обманули у відомій приватній клініці і видурили у неї тисячі гривень?

“Хочу розповісти страшну історію, яка, можливо, врятує когось і, можливо, вбереже.
Мені 21 рік, молода дівчина. Маю мастопатію і давно лікуюся, тому вирішила перевіритись і у гінеколога, щоб виключити проблеми і там. Я звернулася в клініку Оксфорд Медікал, щоб пройти УЗД органів малого тазу на 10 день циклу. Там мені одразу поставили діагноз “гіпоплазія матки” (дитяча матка, що не дає змоги або ускладнює виношування немовляти) та полікістоз яєчників (при тому, що домінантний фолікул є і овуляція відбувається!). Налякали, сказали треба терміново до лікаря, зробили дзвінок і через 2 хвилини я була вже на консультації у лікаря (поки що прізвище називати не хочу, не знаю чи варто). Одразу хочу додати, що проблем з циклом я не маю, по-жіночому проблем не відчуваю. Лікар сказала потрібно проводити кольпоскопію. Тільки поглянувши, одразу сказала: “В тебе кондиломи! Вірус папіломи людини!” Дійшовши до шийки матки, зробивши певні маніпуляції, сказали, що в мене підозра на дисплазію, ерозія, страшне запалення і враховуючи, що в мене 100% наявний ВПЛ (без аналізів вирішили) взяли шматочок епітелію шийки матки на біопсію без прямих показів! Там же в мене набрали аналізів на різні види статевих інфекцій, на всі різновиди ВПЛ, ПАП-тест і запитали чи ніколи я не зверталася до лікаря з болями під час менструацій. Я, звичайно, зверталася, проте мені казали, що це спадкове (у мами так само було), на що мені відповіли, що ЯКБИ У МОЄЇ МАМИ БУЛО ТАКЕ САМЕ, ЯК У МЕНЕ, ТО МЕНЕ Б І НЕ ІСНУВАЛО ЗАРАЗ! Далі в мене взяли кров з вени на різні гормони, які, до слова, у мене абсолютно всі в нормі, окрім ледь піднятого дегідроепіандростерона, який міг піднятись в наслідок стресу та переляку. Біопсія показала дисплазію другого ступеня, хронічний цервіцит, акантоз, гіперкератоз… ВПЛ повністю негативний (при негативному тесті на ВПЛ не може бути кондилом і немає показань до прижигання дисплазії). Варто додати, що за це все я заплатила трохи більше за 5000 гривень.
На це все лікар мені призначила радіо-хвильову терапію шийки матки, радіо-хвильове видалення неіснуючих кондилом, гормональну терапію без потреби та вакцину від 16 і 18 типу ВПЛ, які, за її словами, мають зупинити розвиток захворювань чи то розповсюдження вірусу в організмі. Хочу також додати, що відсутність жодного з різновидів ВПЛ вона прокоментувала як те, що він у мене в будь-якому разі є, але не генотипований! Крім того, два ПАП-тести показують повну відсутність дисплазії! Огляд у іншого лікаря та мазки на флору показали відсутність запальних процесів.
На даний момент я п’ю настоянку на травах та вітаміни для профілактики та спостерігаюсь у справжнього лікаря-гінеколога і в мене все добре! І завагітніти і виносити дитину я можу, хоча та лікарка сказала, що це на даний момент неможливо, бо мій домінантний фолікул “неплідний”.
Дорогі жінки та дівчата, мисліть критично, думайте, не звертайтесь до сумнівних недоспеціалістів . Дуже сподіваюсь, що хтось замислиться і, можливо, змінить своє життя на краще вже зараз!”

Молоду житомирянку обманули у відомій приватній клініці і видурили у неї тисячі гривень?
  Прогноз погоди на 9 листопада у Житомирі та області