У Бердичеві взяли під варту чоловіка, який приходив до хрещениці та ґвалтував її

У Бердичеві взяли під варту чоловіка, який приходив до хрещениці та ґвалтував її

У Бердичеві взяли під варту чоловіка, який приходив до хрещениці та ґвалтував її

Сьогодні, 15:14

Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області взяв під варту 47-річного чоловіка, підозрюваного у ґвалтуванні малолітньої похресниці. Кайданки на нього одягли прямо у залі суду.

Про це 14 березня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«Бердичівською місцевою прокуратурою забезпечено розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваному у скоєнні насильницьких дій сексуального характеру стосовно малолітньої дівчини. Бердичівський міськрайонний суд врахував принципову позицію ювенального прокурора щодо скоєння підозрюваним особливо тяжкого злочину та 12.03.2021 виніс ухвалу про застосування тримання під вартою без права внесення грошової застави», – йдеться у повідомленні.

Відразу по закінченні засідання у залі суду на ґвалтівника одягнули кайданки та відправили до слідчого ізолятора.

У прокуратурі зазначають, що злочин скоїв 47-річний чоловік, який тривалий час приходив «у гості» до похресниці та ґвалтував малолітню. Органом досудового розслідування йому інкримінується скоєння кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 152 КК України.

  Ціни на АЗС різко пішли вгору: за тиждень більше гривні зростання

Досудове розслідування проводить територіальний відділ поліції. Бердичівська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Санкцією зазначеної статті передбачається покарання у виді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.