Житомирянку на пішоходному переході ледь не збила маршрутка, а поліції байдуже

Житомирянку на пішоходному переході ледь не збила маршрутка, а поліції байдуже

Житомирянку на пішоходному переході ледь не збила маршрутка, а поліції байдуже

Сьогодні, 08:18

Житомирянку Дарію Габрук 12 березня на пішоходному переході ледь не збила марншрутка, а поліції байдуже:

“Сьогодні я могла до дому не дійти.
Вечір, я у своєму звичному режимі з майстерні направляюсь додому через площу Перемоги, перехід (кафе Мандри) прямую до Київстару час 18.39 – 18,45 пролітає чудовий сніг, я зупинилась щоб упевнитись, що можна переходити пішохід, машина, що по ліву руку зипинилась (чорного кольору) ну і я переконалась, що можу йти, йду вже півдороги пройшла, не встигаю я закінчити маневр, як маршрутка яка повертає у напрямку Богунії(не зупиняючись перед носом поїхала) я просто чудом зробила крок назад…здається мілімерт і я б чудово проїхалась під колесами прекрасної маршрутки….
Все, що я встигла запам’ятати номер маршрутки 58 та приблизний час 18.48 – 18.45
Сніг, номера засніжені та й була трохи розгублена не зорієнтувалась, щоб зфоткати…
Приїхала додому, шукаю номер транспортної гарячої лінії (0935032126) – без зв’язку
Потім на гарячу лінію 15 80 порадили телефонувати в поліцію, далі дзвінок в поліцію оператор Світлана вислухала, я пожалілась, що це ж центр і можна по камері спостереження знайти водія, відповідь :”у нас не має доступу” ех.. думаю я, тільки тоді коли б переїхали тоді.. доступ є
Вона сказала, що заявка принята, я запитала, коли матиму відповідь, то вона сказала, що потрібно писати заяву, і чи я хочу щоб приїхав наряд до мене, я погодилась на заяву… чекаю коли ж приїдуть, тут дзвінок представились (ввічливо спілкувався представник поліції) сказав, що я можу написати заяву, але без прізвища водія це не буде ефективно, і що потрібно подзвонити перевізнику ПП ШЕРІФ і запитати, ім’я та прізвище водія…
Я самостійно почала пошуки за номером перевізника
380412332056 але там відсутній зв’язок…
Як так виходить, що я сам на сам залишилася в ситуації, коли мені потрібна допомога і захист, коли є камери безпечного міста.
Зараз я оговталася і розумію, що водій, який майже збив мене на пішохідному переході може загрожувати життю і здоров’ю іншим.”

Житомирянку на пішоходному переході ледь не збила маршрутка, а поліції байдуже
  В Словакии укравшего две шоколадные конфеты мужчину могут посадить на 10 лет