Нові подробиці вбивства 7-річної дівчинки на Херсонщині

Нові подробиці вбивства 7-річної дівчинки на Херсонщині

Нові подробиці вбивства 7-річної дівчинки на Херсонщині

Сьогодні, 14:50

Нові подробиці вбивства семирічної Марійки Борисової, підозрюваного у скоєнні якого затримали вчора, 14.03.2021.

Про це в соцмережі написав Назар Приходько.

Одразу уточнення: вчора я написав, що йому 52, та після уточнень з‘ясувалося, що 62…

Так от: цього виродка звати Микола. Дійсно, в РФ він відсидів за зґвалтування, та це як виявилося не все…

За словами місцевих мешканців, він у цьому селі (Щасливе на Херсонщині), багато років тому зґвалтував хлопчика. І скажімо так, у неприродній спосіб, застосовуючи в якості допоміжного засобу……. йоржик для унітаза! Хлопець виріс, він інвалід з психічними розладами…

Важко писати, зізнаюсь чесно, та продовжу:

Після відсидки цей виродок повернувся до села. Постійно бухав, провокував бійки і конфлікти… Ви резонно запитаєте: як мешканці села з ним жили стільки років поруч, знаючи його біографію? Розповім:

Річ у тім, що це село можна назвати спецпоселенням. В певний період туди заселяли колишніх зеків… Звісно, там не все село складається з колишніх зеків, та їх там достатньо. То ж, коли вчора в пості я назвав Щасливе Сайлент Хіллом – я потрапив у яблучко… Нічого, що люди в селі, включно з батьком вбитої та зґвалтованої Марійки – БУХАЛИ з ним?

  В Украине запускают видеофиксацию нарушений ПДД: что нужно знать водителям

Забули, пробачили, «було і загуло»…

Тепер трохи про те, як цей Микола «вскрився»: поліціянти прийшли до нього повторно взяти тест ДНК, а він подумав, що перший вже готовий ну і вирішив вкоротити собі віку – не вийшло. Таким чином він себе виказав.

Підсумовуючи скажу так: я не працював у правоохоронних органах і не сидів, проте поняття знаю більш менш. Якщо його не лінчують родичі та небайдужі односельці, то цю ходку, у випадку доведення провини – він не переживе. Він і раніше пєтухом сидів, а тепер він не жилець.

АПДЕЙТ: Виявляється, станом на вчора було проведено експертизу ДНК шести осіб -він серед них. Оце підстава для нас називати його винним.

АПДЕЙТ-2: Виродка взяли під варту БЕЗ права внесення застави“, – написав Назар Приходько.