Переваги оренди комерційної нерухомості в новому комплексі HAPPY HOUSE

Переваги оренди комерційної нерухомості в новому комплексі HAPPY HOUSE

Переваги оренди комерційної нерухомості в новому комплексі HAPPY HOUSE

Сьогодні, 12:35

Започатковуючи або розширюючи свій бізнес, підприємці відчувають потребу в якісному та сучасному просторі. Сьогодні чимало забудовників відводять перші поверхи новобудов під комерційні об’єкти. Відмінна локація для бізнесу — комплекс HAPPY HOUSE, який будується на проспекті Перемоги.

Комерційна нерухомість у ЖК HAPPY HOUSE: переваги й основні напрямки

Оренда приміщення під бізнес — важливий момент у житті компанії. Акцентуємо на основних перевагах комерційної нерухомості у житловому комплексі ХЕППІ ХАУС.

 • Новобудова зводиться за адресою: проспект Перемоги, 72. До станції метро «Берестейська» — близько 10 хвилин пішки. Неподалік знаходяться популярні кав’ярні й ресторани, супермаркети і бутики, банківські та поштові відділення. Поруч є парк «Нивки» з багатьма локаціями для відпочинку й активного дозвілля.

 • Загальна площа комерційної нерухомості становить понад 1300 кв. м. Планування варіативні та враховують специфіку майбутнього бізнесу.

 • Розв’язанням різноманітних побутових питань буде займатися управляюча компанія ATMOSFERA. З ґаджетів, у застосунку SFERA, буде можливість оперативно оплачувати рахунки за комунальні та сервісні послуги.

Найбільш перспективні бізнес-проєкти, які матимуть попит:

 • Дошкільні заклади — сучасний дитячий садок і центр раннього розвитку.

 • Кав’ярня-кондитерська для всієї сім’ї. Передбачено необхідні комунікації.

 • Торгові приміщення. Запроєктовано просторе приміщення під магазин з окремим входом для завантаження товарів.

 • Офісні приміщення. На вибір є нерухомість різної площі й конфігурації. Можна відкрити дизайнерське бюро, архітектурну студію тощо. У приміщень окремі вхідні групи.

Про проєкт

 • Новий житловий комплекс HAPPY HOUSE складається з чотирьох секцій різної висоти: 15, 18 і 24 поверхи. Новобудова вирізняється яскравою архітектурою. Увечері на даху підсвічуватиметься назва житлового комплексу.

 • Є вся необхідна документація, що підтверджує законність зведення об’єкта. Ознайомитися з нею можна на офіційному сайті у відповідному розділі.

 • Внутрішній двір закритий для автомобілів. Залишати транспорт можна буде в підземному паркінгу. У пішохідній зоні заплановано сучасний дитячий майданчик.

 • У батьків буде можливість спостерігати за дитиною, що грає на території, через вебкамери. Для доступу до трансляції необхідно буде відкрити застосунок SFERA.

 • У будинку заплановані приміщення для зберігання дитячих візочків, велосипедів та самокатів.

Якщо ви вирішили орендувати торгове приміщення в HAPPY HOUSE, телефонуйте до відділу продажів. Менеджери озвучать відповіді на ваші запитання, запропонують варіанти нерухомості, що відповідають вашим запитам, та допоможуть вибрати ідеальний.

  В Житомире при получении 750 долл. взятки задержан судебный распорядитель, - прокуратура. ФОТО