Ще дві країни відмовилися від вакцини AstraZeneca

Ще дві країни відмовилися від вакцини AstraZeneca

Ще дві країни відмовилися від вакцини AstraZeneca

Сьогодні, 08:08

Нідерланди та Ірландія слідом за іншими державами ЄС припиняють вакцинацію населення від COVID-19 препаратом компанії AstraZeneca.

Влада Нідерландів та Ірландії тимчасово зупиняють використання вакцини британсько-шведської компанії AstraZeneca для імунізації населення від коронавірусу. Відповідні заяви опубліковано в неділю, 14 березня.

Так, у Міністерстві охорони здоров’я Нідерландів прийняли рішення призупинити COVID-вакцинацію препаратом AstraZeneca на два тижні через інформацію про утворення тромбів у щеплених осіб.

“Голландське управління з оцінки лікарських засобів рекомендувало призупинити використання вакцини AstraZeneca як запобіжний захід. Міністерство охорони здоров’я, добробуту та спорту прийняло рішення схвалити цю рекомендацію і не використовувати вакцину до 28 березня включно”, – повідомила прес-служба відомства.

Аналогічну рекомендацію опублікував Національний консультативний комітет з імунізації Ірландії.

“У зв’язку з появою нової інформації й очікуванням подальших даних від EMA (Європейське агентство лікарських засобів – ред.), як запобіжний захід рекомендовано тимчасово відкласти використання вакцини Astrazeneca від коронавірусу від сьогодні, 14 березня 2021 року”, – сказано у прес-релізі.

  У Коростишеві розшукують 91-річного Адама Ярмоліцького. ФОТО

При цьому зазначено, що інформація про те, що згадана вакцина призводить до утворення тромбів в організмі людини, перевіряється.