Якою буде погода у Житомирі протягом тижня?

Якою буде погода у Житомирі протягом тижня?

Якою буде погода у Житомирі протягом тижня?

Сьогодні, 10:28

На цьому тижні погода у Житомирі обіцяє бути багатою на опади. Сьогодні, 15 березня, весь день у Житомирі буде хмарним. Удень і ввечері буде йти сильний дощ. Температура повітря вдень сягатиме 8 градусів тепла.

16 березня, вівторок: у Житомирі сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Вранці продовжиться нічний дощ, але ближче до середини дня він повинен закінчитися. 8 градусів тепла вдень та 2 градуси тепла вночі.

17 березня, середа: у Житомирі сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Ввечері, можливо, пройде дрібний дощ. Вночі температура повітря буде “нульовою”, а вдень на позначці 4 градуси тепла.

З четвера по неділю температура повітря у Житомирі буде триматися на рівні від 2 градусів морозу вночі до 2 градусів тепла вдень.

18 березня, четвер: у Житомирі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Вранці очікується дрібний дощ, удень – дощ зі снігом, який протягом тієї половини дня, що залишилася, буде поступово слабшати.

  6+ переваг швидкомонтованих будівель

19 березня, п’ятниця: хмарна погода протримається у Житомирі увесь день. Вночі та вранці очікується дрібний сніг.

20 березня, субота: ясним небо у Житомирі буде тільки вранці, потім його затягне хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Уночі йтиме сніг. Вранці розпогодиться, та більше цього дня опадів не передбачається.

21 березня, неділя: у Житомирі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Без опадів.