Житомирська чайна майстриня розповідає, як провести чайну церемонію. ФОТО

Житомирська чайна майстриня  розповідає, як провести чайну церемонію. ФОТО

Житомирська чайна майстриня розповідає, як провести чайну церемонію. ФОТО

Сьогодні, 16:38

Чайна майстриня Валентина Северенчук ось уже сім років п’є чай лише зі спеціального посуду, дотримуючись всіх правил чайної церемонії. Зі слів Валентини, смакування чаю – це процес, який дозволяє людині прислухатися до себе: подумати, відпочити, знайти відповіді на складні питання.

Майстриня розповіла Суспільному, що її любов до чаю почалася з випадкового знайомства сім років тому.

“Коли я жила у Києві, до мене якось підійшов познайомитися хлопець, – каже Валентина. – Запропонував попити чаю і запитав, чи є у мене для цього посуд. Я сказала що є, але й гадки не мала, що він мав на увазі не зовсім звичний для мене посуд. Ми багато годин спілкувалися і пили женьшеневий улун. З того моменту я зрозуміла, що хочу своє життя пов’язати з чаєм”.

Після цього Валентина купила собі книгу з назвою “Шлях чаю” і щодня дивилася в інтернеті багато відео про чай. А далі влаштувалася на роботу в чайний клуб у Житомирі, де напрацювала добру чайну палітру.

  Суд разблокировал счета департамента, который должен обеспечивать финансирование инфраструктурных проектов на Житомирщине

Валентина Северенчук говорить, що є кілька видів чайної церемонії. Пінча – схожа на швидку чайну дегустацію. Гун Фу Ча – більш театралізоване дійство з використанням високих чаш, які відповідають за запах. В цій церемонії рідину гарно та повільно переливають. Ще один метод приготування ЛуЮя – передбачає варку чаю в скляному чайнику на вогні.

Валентина Северенчук – чайна майстриня

Найкраще чай смакуватиме, якщо його заварювати у спеціальному посуді. Чайна церемонія розпочинається з нагріву начиння. Це важливий етап для того, щоб чай добре розкрився.

“Після того, як ми налили воду до гайвані – чашки з кришкою, в якій заварюється чай, – ми переливаємо її в чахай. Чахай перекладається як “море чаю”. Цей посуд ми теж прогріваємо. Потім цією водичкою прогріваємо піали“, – каже Валентина.

З її слів, правильний підбір піал є дуже важливим для чайної церемонії. Для світлого чаю потрібні піали зі світлою серединою, для темного – з темною, щоб можна було насолоджуватися не тільки смаком, а й кольором.

  ВОЛОДИМИР ТИТОВ: Борімося за краще і заможне життя, за те, щоб усі мали однакові права, за нашу Конституцію!

“Нагрівши начиння, можемо починати прогрівати чай, який дістаємо з коробочки під назвою “чагуань”. Вона може бути глиняною чи металевою – все залежить від вашого смаку. Перед тим, як залити чай водою, треба взяти гайвань і потихеньку почати оживляти чай. Потім ми ще прогріваємо його водичкою і трішки дозволяємо йому оживитися – зустрітися з водою і почати прокидатися”, – говорить чайна майстриня.

Після того, як чай почав “прокидатися”, можна робити першу заварку. Чай можна промивати від 6 до 15 разів – все залежить від його якості. За словами Валентини, є чай, який можна заварювати багато разів, при цьому смак його лишається незмінним.

“Ще один важливий момент: коли ми робимо перший ковток або ж взагалі просто п’ємо чай, важливо розправити, так би мовити, свої крила і отримувати задоволення від кожного ковтка, якомога сильніше сьорбаючи. Бо коли ми просто п’ємо чай, він протікає струмочком на одному місці, а якщо ми сьорбаємо, то він розходиться по всім рецепторам, і ми відчуваємо справжній смак чаю. Завдяки такому способу ми можемо охолоджувати чай, якщо він дуже гарячий, і смакувати його як належить
“, – розповідає майстриня.

  Почему мы должны платить за то, что принадлежит нам по Конституции?

Також для церемонії використовують спеціальну чайну дощечку і фігурки – рибки, слони, черепахи. Кожна з фігурок уособлює певну якість. До прикладу, рибки означають мудрість. Якщо людина прагне віднайти в собі мудрість, то на чайній церемонії ставить фігурку рибки. Поставивши на чайну дошку, фігурки можна поливати водою, задобрюючи таким чином “чайних духів”. А ще спеціально для фігурок в піалу наливають чай, аби вони теж могли смакувати.

Вся чайна церемонія може тривати від півтори до шести годин – доки чай має смак. Якщо людина більше не хоче пити чай, вона перевертає піалу, говорячи в такий спосіб, що їй достатньо.

Житомирська чайна майстриня  розповідає, як провести чайну церемонію. ФОТО
Житомирська чайна майстриня  розповідає, як провести чайну церемонію. ФОТО
Житомирська чайна майстриня  розповідає, як провести чайну церемонію. ФОТО
Житомирська чайна майстриня  розповідає, як провести чайну церемонію. ФОТО
Житомирська чайна майстриня  розповідає, як провести чайну церемонію. ФОТО