У Житомирському районі мати залишила без нагляду трьох дітей

У Житомирському районі мати залишила без нагляду трьох дітей

У Житомирському районі мати залишила без нагляду трьох дітей

Сьогодні, 15:56

З початку року працівники Житомирського районного управління поліції виявили 30 фактів неналежного виконання батьківських обов’язків. З двох житомирських родин довелося вилучити 8 дітей, які перебували у неналежних умовах.

Про це повідомляють у ГУНП у Житомирській області.

Зокрема ювенальні інспектори Житомирського райуправління поліції склали адміністративні матеріали відносно 30-річної житомирянки, яка кілька тижнів тому залишила трьох своїх малолітніх дітей без нагляду. Жінка виховує їх одна, періодично зловживає алкоголем та вже не вперше полишає дітей вдома на кілька днів. І цього разу турбота про 4-річного братика та 8-річну сестричку фактично лягла на плечі старшого, 10-річного хлопчика.

“Про таку ситуацію до поліції повідомили працівники соціальних служб, на обліку яких перебуває родина. Під час неодноразових відвідувань вони й виявили тривалу відсутність матері вдома. Ювенальні інспектори поліції застали дітей на вулиці поблизу будинку. Де їхня матір, вони не знали, а у квартирі, де проживали, панував безлад та антисанітарія. Відтак дітей ушпиталили для обстеження та надання необхідної медичної допомоги до міської лікарні, де вони перебувають і досі”, – повідомляють правоохоронці.

  Розшукали зниклу у Житомирському районі 11-річну дівчинку

“Матір поліцейські розшукали кілька днів тому. Весь цей час вона переховувалася від правоохоронців. Варто вказати, що жінка потрапляє у поле зору поліції з приводу недогляду за дітьми вже не вперше, – розповідає начальник сектору ювенальної превенції Житомирського районного управління поліції Вікторія Жубро. – Адміністративні матеріали щодо невиконання нею своїх обов’язків щодо виховання дітей спрямовані до суду для прийняття законного рішення. Також судового розгляду очікує і подання служби у справах дітей Житомирської міської ради щодо позбавлення жінки батьківських прав.

Загалом з початку року ювенальні інспектори Житомирського районного управління поліції виявили 30 фактів невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей. У всіх випадках поліцейські направляли відповідні подання до соціальних служб та навчальних закладів з метою проведення подальшої профілактичної роботи та супроводу родин. За цей же період за ініціативи поліцейських було вилучено 8 дітей з двох кризових сімей.