У Житомирській області 9 жителів задекларували більше мільйона доходів

У Житомирській області 9 жителів задекларували більше мільйона доходів

У Житомирській області 9 жителів задекларували більше мільйона доходів

Сьогодні, 14:55

За 2020 рік 9 жителів Житомирської області задекларували доходи у сумі 1 мільйон і більше. Найбільшу суму – 5.1 млн грн задекларував житель Черняхівського району.

Про це 16 березня повідомили на сторінці ДПС у Житомирській області у соціальній мережі.

«Станом на 01 березня 2021 до територіальних підрозділів Головного управління ДПС в області громадянами подано 1049 декларацій про майновий стан і доходи, в тому числі 188 декларацій на отримання податкової знижки. Сума всіх задекларованих громадянами доходів складає 121,8 млн грн. Громадянами області самостійно задекларовано до сплати податку на доходи фізичних осіб – 3,8 млн грн, військового збору – 0,7 млн грн. Доходи в сумі 1 млн грн та більше задекларували 9 громадян, загальна сума задекларованого доходу складає 21,1 млн грн, з яких до сплати самостійно визначено 1,2 млн грн. ПДФО та 0,1 млн грн військового збору. Так, найбільшу суму отриманого доходу задекларував житель Черняхівського району – майже 5,1 млн грн», – йдеться у повідомленні.

  Пандемія COVID-19 не відступає, попри стабілізацію ситуації, - Степанов

У ДПС нагадують, що платник податку зобов’язаний подати податкову декларацію за результатами 2020 року та самостійно сплатити податок на доходи фізичних осіб, якщо протягом календарного року він отримав доходи. Граничний термін подання декларації – 30.04.2021 року.