У МОЗ назвали умову введення локдауну в Україні

У МОЗ назвали умову введення локдауну в Україні

У МОЗ назвали умову введення локдауну в Україні

Сьогодні, 08:01

Станом на 15 березня, в “червоній зоні” в Україні знаходяться чотири області: Житомирська, Чернівецька, Івано-Франківська і Закарпатська.

Глава МОЗ назвав умову, за якої в усій країні може бути введений жорсткий карантин. Про те, в якому випадку це буде можливо, в понеділок, 15 березня, Степанов розповів в ефірі програми Свобода слова.

“Локдаун в Україні буде вводитися, якщо більша кількість областей перейдуть в “червону зону”. Умовою є 50-70% регіонів, які максимально посилили обмеження”, – заявив глава відомства.

За словами міністра, країна буде рухатися в стратегії адаптивного карантину. Однак якщо більша частина областей перейде на червоний рівень, тоді в країні можливий жорсткий локдаун.

Зазначимо, що з 24 лютого в Україні діє адаптивний карантин, в рамках якого вся країна поділена на чотири зони (червона, оранжева, жовта, зелена). При цьому найжорсткіші обмеження діють в “червоній зоні”. Тут, зокрема, заборонено роботу кафе, ресторанів, кінотеатрів, ТРЦ, заборонено рух транспорту (міський транспорт їздить за спецперепустками, а ж/д – тільки спецрейси). Школи в “червоній зоні” працюють дистанційно.

  На Житомирщині у пункті пропуску "Виступовичі" працюють за новими правилами перетину кордону