На Житомирщині групі наркопостачальників загрожує до 12 років позбавлення волі

На Житомирщині групі наркопостачальників загрожує до 12 років позбавлення волі

На Житомирщині групі наркопостачальників загрожує до 12 років позбавлення волі

Сьогодні, 10:28

16 березня правоохоронці завершили розслідування кримінального провадження стосовно організованої групи, яка збувала небезпечні наркотичні засоби і психотропні речовини у місця позбавлення волі.

Про це повідомляють у ГУНП у Житомирській області.

“У ході досудового розслідування встановлено, що 36-річний засуджений, який відбуває покарання в одній з установ регіону, організував надходження та поширення наркотичних засобів. Чоловік очолив організовану злочинну групу, члени якої займались утворенням та накопиченням грошових коштів, так званого «чорного общака». Окрім організатора, перед судом постануть його помічники – як серед засуджених, так і серед осіб, звільнених з місць позбавленні волі. Постачання наркотиків на територію установи здійснювалось шляхом «перекидання», після чого вказані «передачі» розподілялись між засудженими за вказівкою організатора. Гроші ж за наркотики перераховувались на підконтрольні банківські картки”, – повідомляють правоохоронці.

Досудове розслідування проводилось в межах кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 255-1 (Умисне встановлення та поширення в суспільстві злочинного впливу) та ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст.307 (Організація незаконного придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, незаконного збуту наркотичних засобів, а також збуту особливо небезпечних наркотичних засобів у місце позбавлення волі, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб та організованою групою, особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 309 КК України) Кримінального кодексу України.

  Зараз у Житомирі перебуває Вахтанг Кіпіані. ФОТО

Злочинне угрупування викрили детективи СУ ГУНП в Житомирській області за оперативного супроводу УСР в Житомирській області ДСР НПУ та під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури.

За чинним законодавством підозрюваним загрожує позбавлення волі на термін до 12 років.