У Житомирі водій маршрутки №19 не впустив в середину школяра

У Житомирі водій маршрутки №19 не впустив в середину школяра

У Житомирі водій маршрутки №19 не впустив в середину школяра

Сьогодні, 14:43

У Житомирі водій маршрутного таксі №19А не впустив до салону школяра, через карантин та обмежену кількість місць для сидіння. Проте, жоден із дорослих не поступився місцем дитині.

Пост обурення в соцмережі опублікувала місцева жителька Оксана Солопчук.

“Не вистачає слів….одні емоції…. Сьогодні “добиралася” громадським транспортом з центру до вул. Вільський Шлях (Максютова). По даному маршруту курсує лише одне маршрутне таксі 19А в місті. На зупинці я, та ще четверо людей( серед нас школяр років 8 з величезним рюкзаком за спиною). Чекали дану карету понад 40 хв. Карета під’їхала, нас чотирьох старших впустили – а дитині сказали “до побачення” не має сидячого місця і я (водій) не збираюся через тебе сплачувати штраф. Тобто юнаку ще годину доведеться чекати наступну “карету” на вітрі та холоді і не факт, що там буде місце… Я сама мама і не можу стримати емоцій та гніву…Куди ми котимося з нашими місцевими рішеннями??? Я дуже хочу, щоб наша влада зі своїми дітками хоч один раз проїхалася даним маршрутом зимою, ще й із сьогоднішніми заборонами…Невже на Максютова живуть не люди?
“, – написала жінка.

  У Житомирі за деякими адресами не буде води

Що коментують:

– А ви не могли поступитись місцем малому? Правила існують для усіх.

Відповідь: На жаль не могла тому, що поспішала на роботу.

-Судя по отношению к людям от властей всех мастей… Мы для них не люди… А только рабы…

– Я бы сама не села в маршрутку но ребенка посадила бы. Наверное все только и говорят , а могли бы не позволить остаться ребенку на остановке.