У Житомирі розшукують водія, який пропонував 12-річній дівчинці показати дорогу до кар’єру за гроші

У Житомирі розшукують водія, який пропонував 12-річній дівчинці показати дорогу до кар'єру за гроші

У Житомирі розшукують водія, який пропонував 12-річній дівчинці показати дорогу до кар’єру за гроші

Сьогодні, 11:28

12 березня поблизу школи, що на Вільському шляху, водій запитав у 12-річної дівчинки дорогу до кар’єру. Після цього водій попросив дівчинку показати йому дорогу за гроші.

Дівчинка відмовилась, а батьки вирішили звернутись до поліції.

«Друзі! Інформуємо вас, що жодного факту викрадення дітей чи їх безвісного зникнення за незрозумілих обставин станом на ранок 17 березня на Житомирщині не зареєстровано. В соціальних мережах та месенджерах шириться інформація про спробу викрадення дитини в м. Житомирі. З цього приводу інформуємо, що 13 березня до поліції звернулися батьки 12-річної школярки із повідомленням про наступне: 12 березня близько 16:00 по вул. Вільський Шлях, у районі загальноосвітньої школи №15, до їх доньки звернувся водій автомобіля з питанням, як проїхати до місцевого кар’єру. Коли дівчинка відповіла, чоловік запропонував їй показати шлях. Також батьки вказують, що водій пропонував дитині гроші. Вона відмовилась і пішла додому», – повідомляють у ГУНП у Житомирській області.

  Житомирянин Дмитро Галич створює малюнки на одязі. ВІДЕО

Правоохоронці встановлюють транспортний засіб та особу водія.

«Водночас інформуємо, що інших повідомлень щодо дітей та неоднозначних ситуацій, пов’язаних з ними, немає. Просимо не нагнітати ситуацію та не поширювати недостовірні відомості», – додають у поліції.