На Житомирщині “смотрящего” колонії та його спільників судитимуть за збут наркотиків

На Житомирщині "смотрящего" колонії та його спільників судитимуть за збут наркотиків

На Житомирщині “смотрящего” колонії та його спільників судитимуть за збут наркотиків

Сьогодні, 15:50

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури закінчено досудове розслідування за фактом незаконного придбання, зберігання та збуту наркотичних засобів у місця позбавлення волі, а також встановлення злочинного впливу у виправній колонії.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 307 та ч. 2 ст. 255-1 КК Кодексу України скеровано до суду.

36-річного засудженого, який відбував покарання в одній з виправних колоній області, обвинувачують у налагодженні та функціонуванні схеми незаконного постачання та збуту серед ув’язнених наркотичних засобів – метадону і канабісу. Задля отримання незаконного прибутку наркоділок організував злочинну групу, залучивши ще одного засудженого та місцевого жителя, який перебував на волі.

Як повідомлялося раніше, з березня по червень минулого року організованою групою скоєно три злочини, пов’язані із придбанням, зберіганням та збутом наркотичних засобів. Безпосередньо у них правоохоронцями вилучено понад пів кілограма канабісу та метадон.

Організатора злочинної групи обвинувачують, крім цього, ще й у встановленні злочинного впливу у виправній колонії. Зокрема, перебуваючи у статусі «смотрящего», він не лише спонукав до злочинів, а й координував злочинну діяльність в колонії, особисто поширював злочинний вплив серед ув’язнених.

  Зеленський думає: "За Порошенка платили за газ і при мені будуть!" - Корнійчук про високі тарифи

Досудове розслідування проводило Головне управління Нацполіції в області, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.

Справу розглядатиме Бердичівський міськрайонний суд.

Житомирська обласна прокуратура здійснюватиме публічне обвинувачення.