У Житомирі 23-річний молодик силою відібрав у матері мобільний телефон

У Житомирі 23-річний молодик силою відібрав у матері мобільний телефон

У Житомирі 23-річний молодик силою відібрав у матері мобільний телефон

Сьогодні, 14:44

23-річний місцевий житель порушив винесений поліцією заборонний припис щодо матері, навідався до неї і силою забрав у неї мобільний телефон. Наразі за вказаними фактами ведеться слідство.

Про це повідомляють у ГУНП у Житомирській області.

“18 березня до Житомирського районного управління поліції звернулася 45-річна житомирянка, яка повідомила, що син вдарив її та викрав мобільний телефон. Поліцейські з’ясували, що 23-річний молодик раніше уже притягувався до відповідальності за спричинення іншій особі тілесних ушкоджень і засуджений до позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку. Також протягом декількох місяців він систематично вчиняв психологічне та фізичне насильство щодо своєї матері. Через це чоловік неодноразово потрапляв у поле зору поліції, дільничні офіцери виносили йому заборонні приписи та складали адміністративні протоколи. Проте молодик, витримавши термін заборони, приходив знову до скривдженої ним матері та брався за старе”, – повідомляють правоохоронці.

Цього ж разу, попри діючий заборонний припис, син прийшов до жінки по гроші. У ході суперечки він декілька разів вдарив її, вихопив мобільний телефон та втік.

  Вакарчук лишен депутатских полномочий на съезде партии "Голос"

Оперативники обласного центру швидко встановили місце перебування грабіжника і через кілька годин він уже був доставлений до районного управління поліції. У нього був вилучений відібраний у заявниці мобільний телефон.

“Наразі молодик затриманий у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. Після проведення необхідних процесуальних дій буде вирішено питання щодо обрання йому запобіжного заходу”, – додають у поліції.

Досудове розслідування здійснюється одразу за двома статтями Кримінального кодексу України – ст. 186 (Грабіж) та ст. 390-1 (Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів). Відповідно до чинного законодавства за сукупністю вчиненого чоловікові може загрожувати до 6 років ув’язнення.