Житомирянин Малиновський відзначився голом і асистом в переможному матчі “Аталанти” в “Серії А”

Житомирянин Малиновський відзначився голом і асистом в переможному матчі "Аталанти" в "Серії А"

Сьогодні, 16:08

Український півзахисник Руслан Малиновський своїми результативними діями допоміг “Аталанті” здобути перемогу в 28-му турі італійської “Серії А” проти “Верони” – 2:0. На рахунку українця гол і результативна передача.

Детальніше про матч – у матеріалі РБК-Україна.

Житомирянин Малиновський вийшов у старті “Аталанти”. На 33-й хвилині українець реалізував пенальті за гру гравця “Верони” у власній штрафній – 1:0.

Il rigore di #malinovskyi pic.twitter.com/9kcLhdHVBY

— TuttoAtalanta.com (@tuttoatalanta) March 21, 2021

А ще через 9 хвилин головою скинув на Сапату, який увірвався в штрафну і пробив голкіпера веронців – 2:0.

У другому таймі команди голів не забивали. У підсумку перемога бергамців 2:0 завдяки двом результативним діям Малиновського. Ще один українець у складі “Аталанти” Віктор Коваленко весь матч провів на лаві запасних.

Перемога дозволила зміцнитися “Аталанті” наздогнав за набраними очками “Ювентус”, який йде третім і має два матчі в запасі. Найближчі переслідувачі “Аталанти” – “Наполі” і “Рома” сьогодні проведуть очну зустріч. Перше місце “Серії А” зараз займає “Інтер” з 65 очками. На другій сходинці “Мілан”, відстаючи на 9 очок.