Має фіктивну адресу: спливли скандальні дані про фірму, яка зареєструвала CoviShild в Україні. ВІДЕО

Має фіктивну адресу: спливли скандальні дані про фірму, яка зареєструвала CoviShild в Україні. ВІДЕО

Має фіктивну адресу: спливли скандальні дані про фірму, яка зареєструвала CoviShild в Україні. ВІДЕО

Сьогодні, 21:02

ТОВ “Grace Of God”, яке зареєструвало в Україні індійську вакцину від COVID-19 CoviShild, має фіктивну адресу і бенефіціара Пранаава Кумара, що зареєстрований у фіктивному приміщенні разом із родичем, за яким тягнеться шлейф кримінальних справ – від шахрайства до мінімізації податків

Має фіктивну адресу: спливли скандальні дані про фірму, яка зареєструвала CoviShild в Україні. ВІДЕО

Як повідомляє UAINFO.org, про це йдеться у розслідуванні журналістки Тетяни Чорновол спеціально для Еспресо.TV.

Міністерству охорони здоров’я України не вдалося уникнути скандалу з закупівлею вакцини від коронавірусу. Бо виявилося, що заявку в МОЗ на реєстрацію вакцини подав не виробник, а невідома українська ТОВ “Grace Of God” (з англ. — “Милість Божа”).

“Рішення стосовно компанії, яка буде здійснювати реєстрації вакцини в кожній окремій країні визначається самим постачальником”, – повідомила директорка британської компанії-посередника у закупівлі вакцини Grown Agent Тетяна Коротченко.

Навіть якщо так, Україна повинна була наполягати на реєстрації вакцини безпосередньо самим виробником Serum Institute of India, адже інакше це розмивання відповідальності за якість препарату. Це також і чималий удар по довірі громадян до вакцини, якщо відповідальність за його ідентичність несе створена у листопаді 2020 року ТОВ “Grace Of God”.

  Доба на Донбасі: 8 обстрілів, загинув український військовий

У відкритому реєстрі зазначено, що директором, керівником та бенефіціаром ТОВ “Grace Of God” є індус Пранаав Кумар. Проте на місці реєстрації пана Кумара знайти не вдалося, як і його співмешканця та родича Кульдіпа Кумара. Цікаво, що Кульдіп Кумар є бенефіціаром компанії “Деорбуд”, яка пов’язана з одіозним київським забудовником, а нині народним депутатом від “ОПЗЖ” Вадимом Столаром.

Проте за адресою проживання панів Кумарів – пустир. Не вдалося знайти й фірми “Милість Божа”, яка зареєстрована у бізнес-центрі на Русанівці у Києві. Бенефіціара та засновника “Милості Божої” пана Кумара у бізнес-центрі також не знають.

Цікаво також те, що у в цьому самому офісному приміщенні знаходиться фірма співмешканця нашого індуса Кумара, Кульдіпа Кумара. Яка чомусь зареєстрована у 1001-у офісі. Що тут дивно? А те, що в цьому приміщенні немає 1001-го офісу, тут лише 8 поверхів, і офіси на останньому поверсі мають нумерацію 800, тобто 1001-го тут просто немає. Люди, яких ми тут про це питали, нам, жартуючи, казали, що ця фірма, певно, поближче до Бога.

  Лікар назвала чай, який можна пити в спеку

Насправді ця фірма не ближче до Бога, ця фірма близька до криміналу, тому що ТОВ “ВІА Мобайлс Юкрейн”, яка зареєстрована співмешканцем пана Кумара Кульдіпом Кумаром, проходить у кримінальних справах, де розслідується, як ця фірма формувала фіктивний податковий кредит. Тобто ця фірма займалася мінімізацією податків, надавала такі послуги іншим фірмам, і це розслідувалося у 2018-2019 роках.

Отже, фірма яка зареєструвала в Україні вакцину індійського виробництва “Ковішилд” має фіктивну адресу, і бенефіціара, що зареєстрований у фіктивному приміщенні, разом родичем, за яким тягнеться шлейф кримінальних справ – від шахрайства до мінімізації податків.

Зрозуміло, що все це не може сприяти популяризації вакцинації та викликає тільки одне питання – навіщо? Це розмивання відповідальності, чи легалізація ще одного посередника, який проявиться пізніше?

Такі сумнівні історії однозначно підривають довіру до вакцинації. Однак це негативне тло не дезінформація якихось опозиційних сил, а наслідок дії уряду Дениса Шмигаля загалом і міністерства охорони здоров’я під керівництвом Максима Степанова зокрема.

  "Швидка", пожежка, підвода, знову пожежка і "швидка". А де вертольоти Авакова?