Чи дезінфікують у Житомирі громадський транспорт. Відповідь мерії

Чи дезінфікують у Житомирі громадський транспорт. Відповідь мерії

Чи дезінфікують у Житомирі громадський транспорт. Відповідь мерії

Сьогодні, 14:46

У Житомирі, який зараз знаходиться в “червоній зоні”, мали б щоденно дезінфікувати громадський транспорт, незалежно від форм власності, але у всьому є своє “але”.

Про це в соцмережі написав житомирянин Олександр Колібабчук.

Шановний Сергій Іванович, “любі друзі” та шановне житомирське панство. Можливо вже звернули увагу, що я міського голову ніколи не критикую крім як після отримання відповіді на запити про премії Вашим паразитам, які як гирі прив’язані до Житомира і сос… бюджетні гроші на різноманітні премії собі та на інші свої забави.

Хочу , шановний міський голова, зачитати Вам відповідь Ваших клєрків на два конкретних запитання , які я написав у своєму запиті до Вас.

1. Чи контролює житомирська міська влада технічний та санітарний стан перед початком виїзду на маршрути?
Відповідь.

Інформація та документи про проходження технічного стану знаходяться у власників станції технічного огляду та у перевізників. Крапка!

Це означає що міський раді по… в якому стані маршрутки виїжджають на лінію, ще питання не до них, і навіть не цікаво це. Тому і відпадають колеса та не спрацьовують гальма, а салони нагадують свинарник.

  Локдаун в Україні на новорічні свята: що говорять чиновники та пропонує Кабмін

2. Як проводиться мийка та дезінфекція транспортних засобів під час карантину та пандемії ?

Відповідь.

Інформація про марку миючих та дезінфікуючих засобів знаходяться у перевізників та власників миючих комплексів. А міський раді це є до сраки, премії та зарплати отримують достойні, а от працювати, а конкретно контролювати маршрути не хочуть,бояться чогось.

P.S. Так що, шановний пане міський голова, може лупанете цим дармоїдам “премії” по самі помаранчі, бо при такому відношенні до роботи Житомир з “червоної зони” та бардака з перевізниками ніколи не вийде”, – написав житомирянин.

Чи дезінфікують у Житомирі громадський транспорт. Відповідь мерії