Як у Барашівській ОТГ скликають сесію

Як у Барашівській ОТГ скликають сесію

Як у Барашівській ОТГ скликають сесію

Сьогодні, 16:02

Барашівський сільський голова Зінченко О.Ю. присягався, що “позачергових сесій” він збирати не буде, щоб не бути схожим на попередника Варварчука, й надати можливість депутатам ради та громадськості у відведений законом 10-ти денний строк до розгляду на сесії завчасно ознайомитись із питаннями, які виносяться на розгляд для голосування депутатами, проектами рішень які пропонується прийняти на сесії шляхом підтримки й голосуванням депутатів… Так обіцялось, але не так робиться.

Про це в соцмережі Фейсбук написав Анатолій Войтківський.

“22.03.21р. з’явилось чергове розпорядження голови про скликання позачергової сесії на 11.00год. 23.03.2021р. Ні проектів рішень, ні часу для ознайомлення та вивчення депутатами питань за які вони “будуть голосувати” на сесії -їм не надається. Для чого це робиться і чому такий аврал??? Пояснення очевидне-голова не хоче щоб депутати розуміли за що будуть голосувати-це перше. Друге-щоб депутатів прийшло на сесію як найменше (очевидно пропихатиме розгляд питань не тільки ті, що запропоновані в порядку денному), за які може не набрати більшості голосів, якщо на сесію прийдуть всі 22 депутати. Тож з огляду на те хто прийде, буде пропонуватись чи ні “пропихнути” питання про затвердження першого заступника сільського голови….. З огляду на запропоновані в порядку денному перелік питань, винесених Зінченко О.Ю. на сесію-жодних підстав розглядати їх позачергово не має (стихійне лихо воєнний стан, епідеміологічні рішення, як визначено законом). Тож дозвольте привітати вас шановні депутати Барашівської сільради із тим, що сільський голова прирівняв вас до не свідомих і безграмотних людей, які не знають своїх прав, повноважень, процедури, регламенту і закону, виключно в межах та порядку яких можуть збиратись на сесію та захищати інтереси своїх виборців. В іншому випадку, подібного скликання сесії з метою використання вас в ролі кукол котрими він маніпулює, Зінченко О.Ю. собі не дозволяв би. З цікавістю спостерігатимемо за тим, як депутати будуть реагувати на таке відношення до себе з боку голови Барашівської сільради. Проковтнете-дасте йому можливість перетворити себе в стадо. Дасте гідну відповідь-голова рахуватиметься з вами як з рівними та поважатиме вас і вашу гідність. Відповідь є дуже проста-не приходити на сесію, яка скликається у такий ганебний спосіб, котрий не дає вам можливості вивчити й обговорити з виборцями питання, за які пропонує голосувати сільський голова. Вас не поважають-відповідь має бути адекватною. В решті ви представляєте інтереси своїх виборців, а не інтереси й забаганки сільського голови, котрий гадає що може використовувати як йому захочеться…..”, – написав Анатолій Войтківський

  У Житомирі мікрорайон Богунія частково залишиться без води

БАРАШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЄМІЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ
22 березня 2021 року №25
Про скликання позачергової
шостої сесії Барашівської
сільської ради VІІІ скликання

Відповідно до ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

І.Скликати позачергову шосту сесію Барашівської сільської ради VIІІ скликання 23 березня 2021 року о 11-00 годин в актовому залі сільської ради.

На порядку денному сесії розглянути такі питання:

1. Про внесення змін до сільського бюджету Барашівської територіальної громади на 2021 рік.

2. Про надання матеріальної допомоги.

3. Про внесення змін до рішення сорок другої сесії УІІ скликання від 07 жовтня 2020 року №1690 «Про утворення Служби у справах дітей Барашівської сільської ради».

4. Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності для передачі в оренду через аукціон.

5. Земельні питання.

ІІ. Секретарю Барашівської сільської ради Сергію ПАЛАМАРЧУКУ :

– запросити на сесію депутатів сільської ради, старост старостинських округів.

ІІІ. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

  Коли пенсіонерам віком понад 75 років доплатять до пенсій?

Сільський голова Олександр ЗІНЧЕНКО