У Коростенському районі донька боялася п’яного батька та зателефонувала до поліції

У Коростенському районі донька боялася п'яного батька та зателефонувала до поліції

У Коростенському районі донька боялася п’яного батька та зателефонувала до поліції

Сьогодні, 10:56

Новостворений сектор поліції з протидії домашньому насильству запрацював у складі Коростенського районного управління поліції з 17 лютого. Це друге місто на Житомирщині, де створений такий спеціалізований сектор, і результатом його роботи упродовж місяця стало припинення понад трьох десятків випадків домашнього насильства.

Про це повідомляють на сайті ГУНП у Житомирській області.

Робота сектору організована таким чином, що поліцейські щодня заступають на добове чергування, але пріоритетом у їх роботі є саме повідомлення про факти домашньої тиранії. У разі відсутності таких мобільна група працює по іншим подіям.

“За цей час поліцейські опрацювали до сотні викликів. У результаті склали 33 адміністративних протоколи за вчинення насильства в сім’ї (173-2 КУпАП) та винесли 32 термінові заборонні приписи щодо домашніх кривдників”, – розповів начальник Коростенського районного управління поліції Дмитро Гаращенко.

Так, 23 березня група працювала у с. Злобичі Коростенського району за викликом доньки через дебош 60-річного батька. Чоловік у стані агресії через зловживання алкоголем не лише скандалить та морально тисне на дівчину, а ще здатен ударити. Відтак поліцейські попередили чоловіка про відповідальність за такі дії та оформили адміністративні матеріали щодо нього.

  Протестувальники мають намір ночувати на Майдані

Загалом же правоохоронці фіксують та припиняють правопорушення різного характеру.

“9 протоколів поліцейські сектору склали під час роботи із заявниками за неправдивий виклик спецслужб, 7 – за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, є й за дрібне хуліганство та інші”, – додав Дмитро Гаращенко.

Серед нинішніх напрямів сектору не лише реагування на уже наявні факти насильства, а й – попередження таких ситуацій. Відтак поліцейські перевіряють тих, хто уже потрапляв у поле їх зору за подібні правопорушення.