У Коростенському районі донька боялася п’яного батька та зателефонувала до поліції

У Коростенському районі донька боялася п'яного батька та зателефонувала до поліції

У Коростенському районі донька боялася п’яного батька та зателефонувала до поліції

Сьогодні, 10:56

Новостворений сектор поліції з протидії домашньому насильству запрацював у складі Коростенського районного управління поліції з 17 лютого. Це друге місто на Житомирщині, де створений такий спеціалізований сектор, і результатом його роботи упродовж місяця стало припинення понад трьох десятків випадків домашнього насильства.

Про це повідомляють на сайті ГУНП у Житомирській області.

Робота сектору організована таким чином, що поліцейські щодня заступають на добове чергування, але пріоритетом у їх роботі є саме повідомлення про факти домашньої тиранії. У разі відсутності таких мобільна група працює по іншим подіям.

“За цей час поліцейські опрацювали до сотні викликів. У результаті склали 33 адміністративних протоколи за вчинення насильства в сім’ї (173-2 КУпАП) та винесли 32 термінові заборонні приписи щодо домашніх кривдників”, – розповів начальник Коростенського районного управління поліції Дмитро Гаращенко.

Так, 23 березня група працювала у с. Злобичі Коростенського району за викликом доньки через дебош 60-річного батька. Чоловік у стані агресії через зловживання алкоголем не лише скандалить та морально тисне на дівчину, а ще здатен ударити. Відтак поліцейські попередили чоловіка про відповідальність за такі дії та оформили адміністративні матеріали щодо нього.

  МУЗІКА. Cesaria Evora - Live d'amor (Paris 2004)

Загалом же правоохоронці фіксують та припиняють правопорушення різного характеру.

“9 протоколів поліцейські сектору склали під час роботи із заявниками за неправдивий виклик спецслужб, 7 – за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, є й за дрібне хуліганство та інші”, – додав Дмитро Гаращенко.

Серед нинішніх напрямів сектору не лише реагування на уже наявні факти насильства, а й – попередження таких ситуацій. Відтак поліцейські перевіряють тих, хто уже потрапляв у поле їх зору за подібні правопорушення.