У Чуднові спростували інформацію про смерть трьох молодих людей від коронавірусу

У Чуднові спростували інформацію про смерть трьох молодих людей від коронавірусу

У Чуднові спростували інформацію про смерть трьох молодих людей від коронавірусу

Сьогодні, 14:03

23 березня директор Чуднівської лікарні спростував інформацію про те, що 22 березня в Чуднівському районі Житомирської області від коронавірусу померли троє людей. Працівники обласного лабораторного центру визнали, що при формуванні статистики сталася механічна помилка.

Про це Суспільному розповів директор комунального некомерційного підприємства “Чуднівська лікарня” Ігор Лукашенко. За його словами, 23 березня під час формування статистики по захворюваності на коронавірус працівники обласного лабораторного центру допустили механічну помилку.

“Особливо загострила це питання інформація про те, що померли пацієнти молодого віку, яким було 25, 37 та 43 роки, – розповідає Ігор Лукашенко. – Офіційно доводжу до відома, що таких випадків у нас не було. Всі пацієнти живі, смертності не зафіксовано. Під час спілкування з обласним лабораторним центром його працівники визнали цю інформацію механічною помилкою. Їх можна зрозуміти – в них також дуже великий об’єм роботи та інформації”.

Остання смерть людини, яка хворіла на коронавірус, в Чуднівській лікарні була зафіксована 4 березня. Померла жінка, якій виповнилося майже 70 років.

  На Житомирщині судитимуть злочинну групу, яка налагодила нелегальний гральний бізнес. ФОТО

Станом на 23 березня в Чуднівській лікарні перебуває 85 хворих. З них 14 – в реанімації, троє – на CPAP-терапії. Близько 40 хворих – на кисневому забезпеченні.