Чоловік, який отримав щеплення вакциною Covishield, помер у Чернівцях

Чоловік, який отримав щеплення вакциною Covishield, помер у Чернівцях

Чоловік, який отримав щеплення вакциною Covishield, помер у Чернівцях

Сьогодні, 07:21

Провізор аптеки військового госпіталю помер вчора, 24 березня, у Чернівцях.

Попередньо відомо, що причиною смерті став гострий мозковий інсульт, однак остаточно буде відомо після патологоанатомічного дослідження.

Відомо, що померлий мав тяжкі хронічні серцево-судинні захворювання, діабет та інші супутні хвороби., повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на пресслужбу МОЗ.

У повідомленні також йдеться, що 15 березня чоловік отримав щеплення проти COVID-19 вакциною Covishield/AstraZeneca, а 16 числа його госпіталізували.

У МОЗ запевняють, що протипоказань до введення вакцини, а саме алергії до будь-якого з компонентів препарату, у чоловіка не було. Крім того, 15 березня з того ж флакону вакцини було щеплено ще 9 осіб.

Керівник мобільної бригади, яка вакцинувала працівників військового госпіталю, розповів, що пацієнт переніс вакцинацію нормально, скарг на стан здоров’я не висловлював.

МОЗ й надалі в разі настання смерті протягом 30 днів після імунізації буде розслідувати такі випадки відповідно до українського законодавства та міжнародних норм організації фармаконагляду за несприятливими подіями після імунізації, – розповіли у міністерстві охорони здоров’я.

  На Житомирщині мотоцикліст загинув внаслідок ДТП. ФОТО