Житомир у волейболі претендує на найвищі відзнаки

Житомир у волейболі  претендує на найвищі відзнаки

15 лютого 2021

Черговий тур чемпіонату України 2020/2021 року у Суперлізі України був завершальним епізодом основної частини чемпіонату: далі команди визначатимуть чемпіона, призерів чемпіонату за спеціальною і доволі непростою системою.

Житомирський волейбольний клуб «Житичі» зайняв за підсумками першої частини чемпіонату третє місце, пропустивши вперед минулорічного чемпіона зі Львова «Барком-Кажани» та дебютанта цьогорічного чемпіонату «Епіцентр» -Подоляни» із міста Городок з Хмельниччини. «Епіцентр» та «Барком» чекатимуть своїх суперників у наступних етапах проведення чемпіонату.

У той час, як, наприклад, житомирські «Житичі» будуть грати за право зустрічі у півфіналі чемпіонату із командою, що посіла 6-е місце у ході першої частини чемпіонату. Це команда «Покуття – Прибилів» із м. Тлумач Івано-Франківської області.

19 і 20 лютого житомиряни змагатимуться за право продовжити виступи у півфіналі. Якщо ж (будемо сподіватися) «Житичі» подолають «Покуття», то у півфіналі полісяни зійдуться у поєдинках із «Барком-Кажани». Так що фініш волейбольного сезону для любителів волейболу із Житомирщини буде напрочуд цікавим.

МОЗ проситиме Всесвітню організацію охорони здоров'я надіслати медиків

Особливо, якщо врахувати те, що наприкінці лютого якраз у Житомирі пройде ще один етап розіграшу Кубка України. «Житичі» і тут почуваються впевнено і поки що не давали жодного шансу усім своїм суперникам. Варто ж і нагадати, що якраз волейбольний клуб із Житомира нині є володарем Кубка України. Тому здобути почесний трофей вдруге може житомирянам цілком під силу і навесні 2021 року.