Мешканці Баранівки мерзнуть через “своєчасний” плановий ремонт “Житомиргазу”. ФОТО

Мешканці Баранівки мерзнуть через "своєчасний" плановий ремонт "Житомиргазу". ФОТО

Мешканці Баранівки мерзнуть через “своєчасний” плановий ремонт “Житомиргазу”. ФОТО

Вчора, 09:36

До редакції сайту Zhitomir-Online звернулися мешканці м. Баранівка та повідомили, що від вчорашнього ранку в їх оселях немає газопостачання.

“Вчора о девятій годині ранку відключили газ. Без попередження, людям нічого не сказали. Десь там на стовпах повісили оголошення, а через пандемію старі люди ж не виходять. Я вчора начальнику дзвонив, а він сказав, що в них там ведеться плановий ремонт, що вони шукають, хто краде газ”, – повідомив Олександр Кравчук, родич однієї з мешканок міста.

Олександр додав, що разом з цим вчора було припинене й електропостачання.

“Люди, які залежні від газового котла й від електричного обладнання, цілий день були відключені. У “Житомиргазі” сказали, що може сьогодні до вечора зроблять. А старі люди ж живуть, а хати вже охололи”, – зазначив Олександр.

Галина Борисівна, мешканка Баранівки, повідомила, що температура повітря в її оселі становить 8 градусів тепла.

Мешканці Баранівки мерзнуть через "своєчасний" плановий ремонт "Житомиргазу". ФОТО
  Посміхніться! Іван приїхав із заробітків...

“Вчора вранці ми прокинулися й газу вже не було, в квартирі було холодно. Ще й світла не було. Хата охолола, світла не було 5 годин, тобто ми не могли й підігріти нічого. Сьогодні в мене в хаті 8 градусів тепла”, – каже обурена мешканка Баранівки.

Жінка живе за адресою 4-ий Житомирський провулок, 2. Мешканці міста не розуміють, чому “Житомиргаз” вирішив провести плановий ремонт у холодну пору, ще й у період червоної зони карантину.

“Зараз червона зона, ми збираємося бути вдома. В мене мама літня, їй 80 років. Я навіть не знаю, які слова підібрати, як зараз морально нам важко”, – додала Галина Борисівна.

Джерело статті: Житомир-Онлайн