На Житомирщині на спорудження амбулаторії перерахували зайвих 1,6 млн гривень

На Житомирщині на спорудження амбулаторії перерахували зайвих 1,6 млн гривень

На Житомирщині на спорудження амбулаторії перерахували зайвих 1,6 млн гривень

Сьогодні, 11:00

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушень під час спорудження за бюджетні кошти амбулаторій на території Житомирської області.

Установлено, що під час будівництва амбулаторії з житлом для лікарів у с. Ірша Радомишльського району фірма-підрядник у складених актах про виконані роботи значно завищила відомості про їх обсяг, у цілому на 1,6 млн грн, які у подальшому були перераховані з бюджету.

До скоєння злочину причетні директор підрядної організації, який вніс недостовірні відомості до офіційних документів про завищення обсягів та вартості робіт, інженер технічного нагляду, який достовірно знаючи про фактичний обсяг та вартість робіт, не повідомив про це замовника будівництва, а також колишній директор департаменту Житомирської облдержадміністрації, який допустив службову недбалість.

Наразі усім трьом особам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів. Зокрема, директору департаменту за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки), директору підрядної організації – за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України та інженеру технічного нагляду – за ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 та ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 366 КК України (співучасть у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах і службове підроблення).

  У Новоград-Волинському планують відремонтувати тротуар