Постачання вакцин від Covid в Україну: хто за цим стоїть, та що краще

Постачання вакцин від Covid в Україну: хто за цим стоїть, та що краще

Постачання вакцин від Covid в Україну: хто за цим стоїть, та що краще

Сьогодні, 14:17

Предметно і без галасу по китайській вакцині від КОВІДу «Сіновак», яка 25.03.2021 НАРЕШТІ мала приїхаи в Україну.

Про це в соцмережі пише Назар Приходько.

“Як відомо, Україна законтрактувала вакцину на суму один мільярд гривень. Сьогодні має прибути перша партія об‘ємом 200 тисяч доз (на населення Броварів під Києвом вистачить).

Ця вакцина була закуплена так само мутно, як і «Ковішилд», себто через посередника. У ситуації з «Сіноваком» посередником виступила компанія «Лекхім», тісно пов‘язана з міністеркою охорони здоров‘я України часів режиму Януковіча Раїсою Богатирьовою. , а також зробив все для того, аби від ідеї автономної закупки вакцини суто для киян відмовився Кличко (ціна відмови поки невідома).

Ефективність цієї вакцини після доопрацювання – 70%, себто трошки краще ніж у «Ковішилда», проте і близько не стояла з «Пфайзером» (96%) та «Новаваксом» (94%). До речі законтрактований Україною «Новавакс» орієнтовно прибуде в липні поточного року, та самі знаєте, що може і не в липні, і не в серпні…

  МУЗІКА. Federico Aubele ~ Somewhere Else (featuring Melody Gardot)

Повернемось до «Сіновака»: якщо ми вже заговорили про Кличка, то окрім нього альтернативну поставку, «Пфайзера» до того ж, пропонував Ізраїль, у розмірі 1 мільйон доз. Пропонував – та ми «щось, якось тойво»… І як результат – Ізраїль відправив свій надлишок Гондурасу і Ґватемалі… Цікаво, чому ми відмовились, а? Не через «Сіновак», приорітетний для Радуцького і Богатирьової?

Підсумовуючи зазначу: вакцинуватися треба ОБОВ‘ЯЗКОВО, от тільки всім нам не залишили вибору чим, через різні корупційні та лоббістські схематози. А вибір був.

Тому питання якнайширшої та водночас якнайжорсткішої ревізії діяльності цієї влади, ОСОБЛИВО під час пандемії – стоїть як ніколи гостро. Після усунення цієї влади – ревізія має стояти першим пунктом”, – написав Назар Приходько.