На Житомирщині 42-річного правопорушника екстрадували до Грузії. ФОТО

На Житомирщині 42-річного правопорушника екстрадували до Грузії. ФОТО

На Житомирщині 42-річного правопорушника екстрадували до Грузії. ФОТО

Сьогодні, 12:56

28 березня поліцейські відділу міграційної поліції ГУНП спільно з працівниками УДМС області повернули 42-річного громадянина Грузії на батьківщину. Чоловік відбував покарання за вчинення злочину в одній із виправних установ на території Житомирщини. За поданням поліцейських відносно нього було ухвалено рішення про повернення після звільнення до країни походження.

Про це повідомляють у ГУНП у Житомирській області.

“Поліцейські відділу міграційної поліції ГУНП в Житомирській області у межах своїх повноважень звернулися до регіонального Управління державної міграційної служби з поданням про притягнення до адміністративної відповідальності та примусове видворення іноземця із забороною в’їзду терміном на п’ять років. 42-річний чоловік притягувався до кримінальної відповідальності за хуліганство з використанням зброї та упродовж останніх 3 років відбував покарання на території України. 26 лютого засуджений звільнився з пенітенціарної установи на території регіону”, – повідомляють правоохоронці.

Як розповів заступник начальника відділу міграційної поліції ГУНП в Житомирській області Анатолій Фурманюк, на підставі подання поліцейських працівники УДМС області звернулись з позовом до суду. У результаті відповідне рішення про видворення іноземця було ухвалене. Відтак поліцейські спільно з працівниками міграційної служби забезпечили його виконання і після необхідних процесуальних дій 28 березня доставили правопорушника до міжнародного пункту пропуску «Бориспіль».

  Шарлотка з полуницею. Пиріг за цим рецептом виходить ніжний та смачний

Наразі триває спільна робота поліції та інших зацікавлених правоохоронних структур і пенітенціарної служби із якісного моніторингу ситуації щодо законного перебування іноземців на території України та недопущення вчинення кримінальних діянь вказаною категорією осіб.

На Житомирщині 42-річного правопорушника екстрадували до Грузії. ФОТО