У ВООЗ назвали можливу причину появи COVID

У ВООЗ назвали можливу причину появи COVID

У ВООЗ назвали можливу причину появи COVID

Сьогодні, 10:55

Фахівці відкинули версію походження COVID-19 в результаті витоку з лабораторії. При цьому вони мають намір продовжити дослідження.

Коронавірус нового типу міг передатися від кажанів до людини через невідому проміжну тварину. Такого висновку дійшли фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) і китайські вчені, повідомляє Associated Press з посиланням на неопублікований звіт експертів.

У звіті експертів йдеться, що фахівці відкинули версію походження COVID-19 в результаті витоку з лабораторії. При цьому вони мають намір продовжити дослідження.

зазначається, що публікація відповідного звіту вчених неодноразово відкладалася. Агентство отримало майже остаточний варіант документа в понеділок, 29 березня, від дипломата з Женеви.

Вчені перерахували основні версії появи COVID-19, одна з яких – передача коронавірусу від кажанів до людини через проміжну тварину. Передбачається, що це могли бути ящери, кішки або норки. При цьому експерти вважають малоймовірною версію прямої передачі інфекції від кажанів до людей. Також фахівці зазначили, що кажани могли залишити коронавірус на заморожених продуктах.

  Пане Сухомлин, купіть своїм підлеглим підручник з правопису. ФОТО