У Житомирі нагадали Президенту про зраду у « справі вагнерівців» (щоправда – вийшло негучно)

У Житомирі нагадали Президенту про  зраду у « справі вагнерівців» (щоправда – вийшло  негучно)

У Житомирі нагадали Президенту про зраду у « справі вагнерівців» (щоправда – вийшло негучно)

Сьогодні, 12:45

Чергова заява, яку запропонували направити на ім’я Президента України, Голови Верховної Ради України депутати Житомирської міської ради від фракції «Європейська солідарність», залишилася лише на папері. У ході позачергової сесії Житомирської міськради депутат Олег Горай (фракція «Європейська солідарність») запропонував ухвалити текст Заяви на ім’я В.О.Зеленського та голови ВРУ Д.О.Разумкова.

У Житомирі нагадали Президенту про  зраду у « справі вагнерівців» (щоправда – вийшло  негучно)

У тексті заяви, яку депутат Олег Горай зачитав у сесійному залі Житомирської міської ради, йшлося про необхідність створення у стінах Верховної Ради тимчасової слідчої комісії у справі операції проти «вагнерівців», коли із кабінету глави держави було «злито» таємно-конфіденційну інформацію. Після виступу Олега Горая слово взяв депутат Юрій Мойсеєв (фракція «Пропозиція»), який висловив рішучу незгоду із пропозицією свого колеги – депутата, запропонувавши при цьому уникати втручання депутатів Житомирської міської ради у так звану «велику політику».

У сесійному залі міської ради фактично сталася словесна «перепалка» між депутатами Гораєм та Мойсеєвим, у яку втрутився і мер Житомира Сергій Сухомлин. Мер Житомира, згадавши про патріотизм, на якому наголошував Олег Горай, вдався до цитування Вінстона Черчиля, який начебто порівняв патріотизм із притулком для негідників. За мить голова фракції «Пропозиція» О.Ракович попросив оголосити перерву на 5 хвилин для того аби визначитися із позицією всієї фракції «Пропозиція». Через 10 хвилин сесія відновила свою роботу, а фракція «Пропозиція» утрималася при голосуванні за включення тексту ЗАЯВИ від Олега Горая до повістки денної.

У Житомирі нагадали Президенту про  зраду у « справі вагнерівців» (щоправда – вийшло  негучно)
  Чому Сергій Сухомлин обов'язково має поїхати на похорони Геннадія Кернеса?

Таким чином, Сергій Сухомлин і його фракція «Пропозиція» чітко зазначила свою нинішню пропрезидентську орієнтацію і жодних вагань чи відхилень від «генеральної лінії» партії у найближчий час не буде. Щодо колишніх палких симпатій до екс-Президента Петра Порошенка з боку мера Житомира Сергія Сухомлина (Сергій Сухомлин тривалий час очолював Житомирську обласну організацію партії Петра Порошенка), то нинішня ситуація ще раз підтверджує знамените (також англійське ) правило про те, що у політиці не буває вічних союзників чи симпатиків, а є вічні інтереси певних людей( діячів, політиків, депутатів, мерів і т.п.) Швидше за все, і депутат Олег Горай, і його колеги із фракції «Європейська солідарність» у Житомирській міськраді, добре про це знають, але змушені були спробувати ухвалити текст ЗВЕРНЕННЯ до керівництва держави з приводу резонансної події, яка й досі має неабиякий політичний потенціал. Струсонути повітря могутнім текстом Звернення цього разу не вдалося, але тепер ми чітко бачимо, що «слуги», «пропозиція» і деякі інші приховані «сателіти» нинішньої влади у складі Житомирської міської ради чітко окреслили координати своїх симпатій та вподобань. Принаймні – на декілька місяців.