Українці можуть скуштувати органічні м’ясні продукти та сири з Європи

Українці можуть скуштувати органічні м'ясні продукти та сири з Європи

Українці можуть скуштувати органічні м’ясні продукти та сири з Європи

Сьогодні, 11:00

Серед українців набирає популярності інтернет магазин, в ассортименті якого органічні та натуральні продукти харчування з Іспанії, Італії, Великобританії, Голландії та інших країн світу. Свіжа та смачна продукція також насичена корисними мікроелементами, вітамінами та мінералами, що позитивно впливає на здоров’я.

Покупці на delikatto.com.ua можут ознайомитись з інформацією про товар, оформити замовлення та вибрати зручну доставку покупки. Жителі малих та великих міст України швидко отримують обрані продукти. На склади в Києві прямими поставками прибуває прошутто з Італії (https://delikatto.com.ua/prosciutto), палета та хамон з Іспанії, шинка, ковбаси, ломо, тверді та напівмякі сири. Спробувавши хоч раз шинку з Іспанії, відразу стане зрозуміло, що з аналогічною продукцією в українських супермаркетах, у них схожа лише загальна назва.

Українці можуть скуштувати органічні м'ясні продукти та сири з Європи

Відбірна сировина, особливості клімату, дотримання стародавньої рецептури – усе це дозволяє створювати кулінарні шедеври. Для виготовлення ломо (https://delikatto.com.ua/lomo) використовується цільний кусок свинячої вирізки, який натирається сіллю та спеціями, а потім кілька місяців вялиться. А для прошутто (італійської шинки) береться цілий окорок свині, який натирається морською сіллю та вялиться близько року. А хамон з Іспанії, який також виготовляється зі свинячої ніжки, зовсім відрізняється з прошутто і за смаком, і ароматом, і текстурою.

Українці можуть скуштувати органічні м'ясні продукти та сири з Європи
  Баранівська міськрада планує придбати обладнання для їдальні

Неможливо не згадати про смачні сири, які можна в Україні придбати на delikatto.com.ua. В ассортименті є овечі сири з додаванням їстівних пелюстків квітів, дорогоцінного гриба трюфеля, або ж без будь-яких домішок. Козячі сири, які можна також їсти людям з непереносимістю лактози, адже вони краще засвоюються організмом. На сайті доступні різні сорти сирів: гауда, брюност, пармезан, чеддер, манчего. До речі, в блогові Delikatto можна ознайомитись з особливостями цих та інших продуктів харчування.