Житомирські поліцейські наздогнали автомобіль, в який троє чоловіків силоміць заштовхали жінку

Житомирські поліцейські наздогнали автомобіль, в який троє чоловіків силоміць заштовхали жінку

Житомирські поліцейські наздогнали автомобіль, в який троє чоловіків силоміць заштовхали жінку

Сьогодні, 15:16

Увечері останнього дня березня поліцейські мали надтривожне повідомлення від очевидців події: на виїзді з Житомира на автозаправці троє чоловіків силоміць заштовхали молоду жінку в автомобіль та поїхали у сторону Бердичева. По тривозі були підняті працівники Житомирського районного управління, зокрема відділу поліції №1, та Бердичівського районного відділу – на території обох районів було введено «Перехват».

Про це інформують у ГУНП у Житомирській області.

“Завдяки записам камер відеоспостерження поліцейські швидко перевірили отриману інформацію та встановили номерні знаки транспортного засобу ймовірних порушників. Автомобіль «БМВ» чорного кольору дійсно рухався у напрямку Бердичева. Наздогнали його між селами Осиковим та Гришківцями інспектори сектору реагування патрульної поліції відділу поліції №1 Житомирського районного управління. У салоні авто знаходились лиш троє чоловіків. На запитання поліцейських про жінку молодики відповіли плутаними поясненнями”, – повідомляють правоохоронці.

У результаті вдалося з’ясувати, що чоловіки приїхали на Житомирщину, аби помістити її до спеціального закладу для проходження корекційної програми. Неподалік місця призначення вони зупинились на автозаправці для перепочинку. Однак у жінки стався напад і вона різко змінила свої наміри щодо поїздки.

  За Житомирщині за добу горіли три житлові будинки. ФОТО

“Очевидцями цього конфлікту і стали випадкові керманичі та пасажири інших автівок, які відразу набрали «102».
Ми дякуємо усім, хто не залишився байдужим до ситуації. Завдяки вашій інформації поліцейські швидко встановили та наздогнали автомобіль. І хоч, як з’ясувалось згодом, ці події мали побутовий характер, ваша допомога дійсно потрібна нам і важлива для нас!”,
– додають у поліції.

Як виявилося, чоловіки та жінка – жителі Одеси. Їй 29 років і вона мати двох дітей, однак має певні проблеми зі здоров’ям. Чоловіки, віком від 47 до 35 років, намагаються допомогти з їх вирішенням, звернувшись до одного із закладів Житомирщини. Наразі жінка (за згодою) залишилась там, а її знайомі після перевірки поїхали додому.