“Малолєтки” Бунечка вбили почесного громадянина Житомира Володимира Нікуліна?

"Малолєтки" Бунечка вбили почесного громадянина Житомира Володимира Нікуліна?

“Малолєтки” Бунечка вбили почесного громадянина Житомира Володимира Нікуліна?

Сьогодні, 11:12

Страшна і сумна звістка – від ковіду помер Володимир Нікулін. У Житомирі для 90-річного почесного громадяника міста, видатного будівельника, який побудував ледь не пів Житомира не знайшлося вакцини!

Йому ніхто не запропонував вакцинуватися, його у групі ризику номер один залишили сам на сам зі страшною хворобою.

Зате вакцина “знайшлася” для молодих і здорових людей з оточення голови облдержадміністрації Віталія Бунечка. Вона “чудесним способом” знайшлася для 40-річних Наталії Остапченко та Олега Шароварка (про це читайте ТУТ), вона так само знайшлася для 25-річного прессекретаря Бунечка Юрія Мельника (про це читайте ТУТ).

Оточення Бунечка “приватизувало” вакцинацію в області. Замість того, щоб робити в першу чергу для людей, яким за 80, які в групі ризику №1, їх чомусь роблять для молодих здорових з апарату Віталія Бунечка.

Це – злочин, це – мародерство! Це величезна підлість по відношенню до тих людей, які поклали своє життя на розбудову міста та країни!!! Подивіться, що зробив для нашого міста Володимир Нікулін, а що зробили для міста й області Остапченко, Шароварко та Мельник?

  З 1 червня у Житомирі починають працювати інспектори з паркування

Пане Бунечко, смерть почесного громадянина Житомира Володимира Федоровича на совісті “малолєток” із вашого оточення!!! Пане Бунечко, ВИ НЕСЕТЕ ПОВНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗЛОЧИННУ ВІДСУТНІСТЬ ВАКЦИНАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКИХ ПЕНСІОНЕРІВ! Пане Бунечко, це людоїдство!

Сайт Житомир-онлайн вимагає щоденного звіту від голови облдержадміністрації Віталія Бунечка скільки за день провакциновано житомирських пенсіонерів! Щоденного!!! Зі списками людей та вказівкою їхнього року народження!!!

"Малолєтки" Бунечка вбили почесного громадянина Житомира Володимира Нікуліна?